Навигация+ 

Житловий комплекс "Вiдрадний"

Опубликовано Октябрь 24, 2016 – 20:32

Житловий комплекс "Відрадний", це одна з розробок українського забудовника "Інтергал Буд", який більше 10 років працює на будівельному ринку країни і зарекомендував себе як надійний і досвідчений забудовник, на сайтi http://vidradnyi.com.ua/ Ви зможете ознайомитися і отримати додаткову інформацію.


Будинки цього жк проектуються з таким розрахунком, щоб нижні поверхи будинку можна було пристосувати під торгові точки, офіси банків і інших компаній, які частково могли б забезпечити мешканців працевлаштуванням.
Біля житлового комплексу "Відрадний" є зупинка трамваєм і автобусів за допомогою яких можна дістатися в будь-яку точку Києва. Не далеко від жк є відділення "Нової пошти", "Приватбанку", для любителів спорту спортивний комплекс "Металіст".

Так як комплекс знаходиться в Солом'янському районі, який має дуже розвинену інфраструктуру, автоматично вирішуються проблеми з дитячими садками, школами, ВУЗами, так як це все знаходиться поруч, також є зони відпочинку.


Житловий комплекс "Відрадний" пропонує зручні одно-, дво-, трикімнатнi квартири, які можна придбати як з чорновою обробкою, так і вже з ремонтом під ключ, правда, за певну доплату.


Якщо Ви придбаєте квартиру в житловому комплексі "Відрадний" від забудовника "Інтергал Буд", Ви не будете розчаровані в своєму виборі, так як забудовник надасть Вам надійні і якісні послуги.

Похожие страницы