Навигация+ 

Проект Дерев'яного Будинку Наталі

Проект будинку ДЛЯ дач за назвою Наталі

проекты домов и коттеджей, проект дома, проекты домов фото, проекты деревянных домов, проекты загородных домов, дом на даче, строительство дома, журнал любимая дача, компания СДМ Деревянный дом, архитектор Кирилл Ильин Знайомтеся: «Наталі» - простий і зручний проект дерев'яного будинку, без особливих архітектурних надмірностей, але красивий, комфортабельний і затишний.

 

Будинок не надто великий: 224 кв. метра; він призначений для цілорічного проживання сім'ї з 4 осіб; втім, є невелика резервна кімната на першому поверсі: гостьова або спальня для людей похилого віку.

 

Будинок розташований на порівняно невеликій ділянці у благородній змішаному лісі біля Істрінського водосховища.Власне, ніякі зовнішні прикраси йому не потрібні: красу забезпечує навколишня природа.Достатньо лише вміло і тактовно вписати будинок, цілком традиційний у своєму дерев'яному облич, в навколишній ландшафт, - що в даному випадку, безсумнівно, вдалося.

 

проекты домов и коттеджей, проект дома, проекты домов фото, проекты деревянных домов, проекты загородных домов, дом на даче, строительство дома, журнал любимая дача, компания СДМ Деревянный дом, архитектор Кирилл Ильин Досьє дому:  
• Загальна площа будинку - 224 кв. м  
• Архітектор - Кирило Ільїн  
• Компанія «СДМ Дерев'яний дім»

 

Будинок виглядає просто і благородно, і ніякі прикраси йому не потрібні

 

двусветная простір

 

Вітальня - двусветная, скат даху додатково освітлений мансардними вікнами.До того ж у вітальні і їдальні маються еркери, так що денного світла тут дуже багато.

 

Велика частина першого поверху відведена під єдиний простір вітальні і кухні-їдальні

 

Стіни, стелі і навіть стать витримані в світлих тонах.Задум зрозумілий: зорово розширити порівняно невелике приміщення і вдобавок підкреслити цілісність інтер'єру. проекты домов и коттеджей, проект дома, проекты домов фото, проекты деревянных домов, проекты загородных домов, дом на даче, строительство дома, журнал любимая дача, компания СДМ Деревянный дом, архитектор Кирилл Ильин На світлому тлі, найближчої яскравої диван і штори vozdušnymi, akcentirovanno vydelâûtsâ чорні предмети меблів, vyderžannoj в сучасному стилі, темні балки і балки.Якраз з такою балки звисають висвітлюють і прикрашають вітальню оригінальні різнокольорові ліхтарі.

 

Змістовний центр вітальні - камін, дітище фантазії і смаку господині.Зламує стандартні уявлення про стиль, він і справді красивий і незвичайний (і, до речі, дуже недешевий).Низько розташована камінна полку триває підставкою під великий телевізор.

 

Єдиним блоком

 

Робоча зона кухні - кутова; кухонні меблі світла і дуже проста.Як би на противагу легковажним ліхтарям тут над обіднім столом висить класична пузата люстра (втім, і вона - не без різнокольорових скелець).

Похожие страницы