Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків Зруби

Зруби будинків і лазень в Пермі.Деревянние Будинки П.Д.К

дизайн проекти дерев яних

Залишається тільки з'ясувати, чи зумієте Ви визначити: правильно була проведена сушка деревини, або виробники трошки її прискорили, намагаючись пошвидше виконати Ваше замовлення?  
До переваг сухого дерева (в даному випадку мова йде про клеєному брусі) можна віднести той факт, що будинок, побудований з нього дає мінімальну усадку, т.е. внутрішні та оздоблювальні роботи в ньому можна робити відразу ж після складання, що дозволяє скоротити терміни будівництва.Так само до плюсів відноситься і те, що балку з клеєного бруса можна отримати довжиною до 12 метрів, що грає важливу роль для довгих прольотів, дозволяючи уникати проміжних опор та перетяг в приміщеннях з великою площею.
До головного недоліку клеєного бруса я б відніс відсутність повітрообміну в стінах будівлі на капілярна рівні - структура деревини зруйнована розпилюванням і склеюванням, що не дозволяє стінам вашого будинку "дихати".
Що стосується трещинообразования в клеєному брусі, можу сказати одне - воно набагато менше, ніж у правильно покладеного і обробленого оциліндрованих колод.Тріщить клеєний брус по товщині зовнішньої першої склеєної дошки в акурат до місця склейки, т.е. в брусі товщиною 180 мм глибина тріщини може бути 45 мм, тобто на ¼ від загальної товщини.  
Від себе можу сказати одне - дрібні тріщини, що на клеєному брусі, що на оциліндрованому колоді ніяк не можуть впливати на теплові показники будинку, на його фізико-механічні властивості.
Ну а найголовніша різниця між клеєним брусом і оциліндрованої колоди - це вартість - приблизно в 2.5-3 рази метр клеєного бруса обходиться дорожче оцилиндровки. Говорячи загальнозрозумілою мовою, будинок з клеєного бруса ОБІЙДЕТЬСЯ В 2 РАЗИ ДОРОЖЧЕ класичне дерев'яне.Варто просто вирішити для себе, а чи варто цих грошей все вищеперелічені переваги.Адже невідомо, дійсно, як поведе себе висушена, може бути, прискореними темпами деревина з часом, як довго вона буде адаптуватися до навколишнього середовища, розбухати, натягуючи в себе вологу з навколишнього середовища.По-любому, будинок з сухого колоди буде жити своїм природним життям, набирати і віддавати вологу, «дихати».Моя думка з даного питання наступне - чітко продуманий до дрібниць проект, правильно виготовлене і укладене колоду природної вологості, дотримання технології обробки деревини, виконання правил експлуатації дерев'яного будинку - ось запорука того, що Ваш будинок простоїть довгі-довгі роки.А з чого його будувати - вирішувати Вам. Обговорити

Похожие страницы