Навигация+ 

Проект Дерев'яний будинок з мансардою

Проекти дерев'яних будинків з мансардою

Фото альтанок, столів

Проекти дерев'яних будинків з мансардою з'явилися на ринку заміської нерухомості останні 12-15 років і досить швидко завоювали популярність.Традиційно в європейських оселях мансардний поверх використовувався в якості повноцінного функціонального житлового приміщення, в той час як в будинках нашої країни цьому приміщенню традиційно відводилася роль підсобного приміщення.

 

Останнім часом ситуація сильно змінилася. Зараз дерев'яні будинки з мансардою - це кращий варіант отримати будинок з великим функціональним простором за менші гроші.Крім цього мансардний поверх дозволяє істотно знизити витрати на опалення приміщення, надаючи якусь амортизаційну зону між холодним повітрям зовні і теплим всередині приміщення, істотно зменшуючи тим самим втрата тепла через дах.

 

Дерев'яні будинки з мансардою, споруджувані зараз - це будови, що мають ряд функціональних переваг перед аналогічними будинками більшої поверховості і дозволяють отримати приблизно рівний об'єм функціонального простору за менші гроші.

Похожие страницы