Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків Західна Україна

Будівництво дерев'яних будинків в г.Кашіне

Деревянный дом в КашинеДерев'яні будинки користуються досить високим попитом, і цьому є пояснення.У порівнянні з цеглою, дерево має більше низьку теплопровідність, що дозволяє знизити товщину стін, а також невеликим питомою вагою, що не вимагає будівництва масивних фундаментів.Вологорегулюючими властивості дерева позбавляють від появи в будинках вогкості, а краса натурального дерева надає їм неповторний вигляд.Крім цього, на будівництво дерев'яних будинків затрачається менше часу і коштів.Якщо порівнювати з цеглою, то вартість будинку з дерева скорочується в 1, 3-1, 5 рази.

 

Інтерес до будівництва дерев'яних будинків спостерігається не тільки в Україні та Росії, де цей вид будівництва є традиційним і представляє реальну основу для розвитку дерев'яного домобудівництва, а й в країнах Заходу.
Приміром, в США протягом року продається 500 тисяч дерев'яних будинків, в Японії - 300 тисяч, в країнах Європи - 100 тисяч.В Скандинавії 90% житла побудовано з дерева. Тільки в Фінляндії за рік здається 4000 котеджів з дерева та 5000 дач.Великі можливості і перспективи дерев'яного будівництва обгрунтовані також зручністю і простотою обробки деревини.

 

Будівництво будинків з оциліндрованих колод

 

Зруби в будівництві будинків застосовувалися ще в древні часи.Зведення стін з колод - досить трудомісткий процес, що вимагає залучення фахівців, але естетичні та експлуатаційні властивості рублених стін не мають собі рівних.Дерев'яні будинки з колод відрізняються високою міцністю, теплотривкістю і зовнішньою привабливістю.

 

Колоди, використовувані в будівництві дерев'яних будинків, мають рівну округлу форму.Якісна обробка поверхонь і приблизно однаковий діаметр колоди не вимагають його додаткової обробки.Оциліндрованниє колоди виготовляються на спеціальному обладнанні шляхом здійснення комплексу різних механічних операцій.Заготівля проходить обробку на оциліндровочний верстаті, потім методом фрезерування отримують жолоб і розвантажувальний паз, на завершення робиться торцювання і фрезеруються замки.В результаті отримують готові до використання будівельні матеріали, з яких проводиться збірка будинків.Поверхня колод обробляється спеціальними захисними речовинами - антисептиком і антипірином.

 

Переваги будівництва будинків з оциліндрованих колод

 

При виготовленні зрубів з цього виду будівельного матеріалу не потрібна доробка, оскільки колоди повністю обробляються в процесі їх виробництва.Завдяки точності виготовлення колод і наявної на них маркування, час і витрати...

Похожие страницы