Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків Майстер

Строительство и продажа каркасно-щитовых домов под ключ

Строительство деревянных домов
В останні роки будівництво щитових будинків за канадською технологією набуло широкого поширення в Росії.Хоча даний метод зведення будівель був вдосконалений в Канаді, його давним-давно використовують у багатьох європейських країнах, - Норвегії, Швеції, Данії.

Як виглядають збірно-щитові будинки за кордоном і в нашій країні?

Традиційний канадський проект каркасно-щитового будинку представляє собою одноповерхову будівлю з великим холом, коморами, іноді - сауною.Такий будинок володіє відмінними енергозберігаючими та експлуатаційними характеристиками.Незважаючи на невелику вагу, споруда здатна витримувати землетруси.В Росії користуються популярністю двоповерхові щитові будинки під ключ, хоча часто купуються і одноповерхові споруди.Російська людина в усьому любить простір і розмах. На жаль, якийсь час назад будівництво та продаж каркасно-щитових будинків в наших краях вщухли, так як колись недбайливі забудовники сильно зіпсували репутацію канадською технологією.Справа в тому, що будівництво каркасно-щитового будинку повинно здійснюватися за всіма правилами.Тут не можна економити на матеріалах або хитрувати з конструкцією, сподіваючись залишити зайві гроші у себе.Такий будинок буде холодним і непривітним, та й довговічність його ставиться під сумнів.На щастя, багато компаній, включаючи ТОВ "Майстер", відродили класичну канадську технологію зведення жител.Будинки, які ми пропонуємо, відрізняються добротністю, високий ступінь тепло-і шумоізоляції, а також невеликими витратами на будівництво і подальше утримання споруди.

Переваги збірно-щитових будинків

1. При будівництві каркасного дерев'яного будинку робиться "полегшений" стрічковий або точковий фундамент.2. Для облицювання й декору можна вибрати будь-які матеріали, які подобаються замовнику.3. Вартість збірно-щитових будинків - набагато нижче цегельних або бетонних.4. Панелі виготовляються тільки з екологічно чистих матеріалів.5. Будинок може мати будь-яку конфігурацію. 6. Будівництво здійснюється цілий рік, будь то розпал літа або зима.7. При розробці проекту можна заздалегідь прорахувати кошторис, щоб укластися в суму, відведену клієнтом на зведення будинку.8. Залежно від побажань замовника, будинок може бути тимчасовим або цілорічним.

Де можна купити будинок каркасно-щитової в Москві?

ТОВ "Майстер" не перший рік займається виробництвом панелей для дерев'яних каркасних будинків, збіркою і оздоблювальними роботами.Якщо і вас приваблюють такі будинки, каркасно-щитові проекти яких можна замовити для ознайомлення на цьому сайті, наші фахівці із задоволенням розкажуть вам про всі нюанси будівництва.
Похожие страницы