Навигация+ 

​Ангари - новий підхід у вирішенні багатьох питань

Опубликовано Август 25, 2018 – 19:02

На сьогоднішній день швидкобудуюємі ангари заповнили виробничі райони. Склади, офіси, стоянки для техніки і автотранспорту, магазини - і це тільки частина того, що може розташовуватися в приміщеннях такого типу.

Крім того, використання сучасних технологій під час будівництва сприяє поліпшенню якості будівель, підвищення рівня теплоізоляції, збільшення естетичної складової, що, безсумнівно, впливає на попит будівель.

На таку популяризацію впливає безліч факторів. В першу чергу потрібно відзначити те, що на швидкобудуюємі ангари ціни більш ніж доступні. На сьогодні монтаж такої будови обходиться набагато дешевше, ніж будівництво капітальної споруди. Але це далеко не всі переваги, які говорять на користь покупки швидкомонтованих конструкцій. Серед основних переваг потрібно виділити:

Мінімальні терміни будівництва.

Качественная оптом детская одежда официальный сайт предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент по самой выгодной стоимости.

Можливість монтажу промислових будівель на будь-яких видах грунтів.

Використання сучасних технологій сприяє підвищенню рівня якості.

Монтаж може проводитися в будь-який час року.

Споруди можуть бути облаштовані всім необхідним (комунікаційні системи, електропостачання, опалення, система вентиляції і т.п.).

Індивідуальний підхід в процесі проектування об'єкта.

Для чого вони призначені?

Бистровозводімий ангар може бути використаний в якості:

Складу для різного виду продукції, для зберігання якої немає жорстких вимог.

Приміщень для вирощування та розведення різних тварин, птахів.

Виробничої площадки.

Приміщень для цехів.

Автостоянки для техніки, автомобілів.

Складу для зберігання овочів і інших продуктів і т.п.

В чому секрет?

Традиційно під поняттям «будівництво ангарів» мається на увазі монтаж конструкцій з будівельних матеріалів безпосередньо на об'єкті. У той же час будівництво споруд такого типу не має нічого спільного з традиційними уявленнями.

По-перше, в якості матеріалів виступають легкі сталеві конструкції, які не вимагають застосування важкої будівельної техніки. Їх монтаж здійснюється без зведення капітального фундаменту, що в значній мірі впливає на вартість проекту.

По-друге, конструкційні особливості промислових будівель дозволяють їх максимально адаптувати під необхідні параметри. Тому є можливість зводити практично будь-які приміщення.

Похожие страницы