Навигация+ 

Будівництво будинків з бруса: переваги сучасного зодчества и Delta House

Опубликовано Ноябрь 4, 2016 – 14:53

Будівництво будинків з бруса отримало широку популярність з моменту появи цього матеріалу на ринку. Профільований брус - це сучасний високотехнологічний виготовляється переважно з деревини хвойних порід матеріал, який може мати різне перетин, підбирається в залежності від передбачуваного використання: внутрішня сторона бруса завжди гладка, зовнішня може бути як плоскої, так і полуовальной.

Щоб побудувати якісний будинок, який буде служити довго, пропонуємо звернутися за допомогою до спеціалістів http://deltahouse.ua/, тут Ви маєте можливість ознайомитись з усіма можливостями компанії.

Унікальні характеристики цього матеріалу роблять будівництво дерев'яних будинків не тільки дивно швидким, але і надзвичайно якісним: споруди з профільованого бруса мають чудові теплоізоляційні характеристики, практично не дають усадки, екологічні і чудово адаптовані для використання в якості людського житла, не вимагають додаткової обробки.

Профільований брус та його переваги.
Профільований брус - будівельний матеріал, що отримується з масиву деревини шляхом фрезерування (профілювання) колоди з чотирьох сторін або стругання - обробки попередньо розпущеного на брус заданих розмірів колоди з подальшим формуванням пазів і шпильок. Наслідком подібної обробки є надзвичайно низькі показники усадки, відмінна теплоізоляція, мінімальні терміни, позитивно відрізняють будівництво будинків з бруса.


Цей матеріал зробив дерев'яне будівництво доступним широкому колу бажаючих: зведення брусових конструкцій значно дешевше традиційного дерев'яного будівництва. При цьому слід зазначити, що експлуатаційні характеристики будинків з бруса воістину чудові: найвища тепло- і звукоізоляція, легкість і довговічність, свобода архітекторських рішень при проектуванні, відсутність необхідності в додатковій обробці, чудовий зовнішній вигляд.

Будівництво - це процес, якість якого багато в чому визначається якістю використовуваних матеріалів. Ось чому при зведенні будинків з бруса фахівці вважають за краще мати справу з матеріалом бездоганної якості - з профільованим брусом.

Похожие страницы