Навигация+ 

Будівництво будинків з бруса під Усадку

Опубликовано Июнь 16, 2014 – 08:31

Dsc00784

Будівництво дерев'яних будинків під усадку останнім часом не таке вже рідкісне явище.Не секрет, що споруди з бруса в перший час після закінчення їх зведення піддаються усадці.Деревина сохне відносно довго. Приміром, будівництво будинку взимку означає, що до літа брус, поступово звикнувши до дедалі більшого температурі, просохне рівномірно.Якщо ж будувати його влітку, то процес усадки протривати приблизно ще півроку і складе один рік.Безсумнівною перевагою будинків і бань, споруджуваних під усадку, є їх відносно низька вартість.Порівнюючи проекти під усадку з аналогічними проектами, споруджуваними під ключ, то в першому варіанті споруди опиняться дешевші приблизно на 20%.

 

Як відомо, на смак і колір товаришів немає. І немає нічого дивного в тому, що ви раптом не змогли знайти підходящий для вас варіант будинку під усадку серед безлічі проектів, представлених тут.Хочете бачити на своїй ділянці будинок, побудований, згідно вашим уявленням? Ми допоможемо вам у цьому.Надсилайте нам свій проект. Фахівці складуть детальний кошторис на його спорудження та нададуть вам її, на основі чого ви будите приймати рішення про будівництво.Немає проекту? Не біда, адже кваліфікація фахівців дозволяє їм допомогти вам безпосередньо в розробці проектної документації.

 

Будинки з профільованого бруса під усадку

 

Зараз ми маємо стрімко розвивається технологію будівництва споруд з деревини.Разом з цим удосконалюються будинку з бруса під усадку. Брус стає все більш популярним будівельним матеріалом.Більшість теперішніх та майбутніх власників заміської нерухомості віддають перевагу саме йому, так як брус має дійсно хорошими властивостями теплоізоляції, а також його обирають через естетичної привабливості.Щоб будинок з бруса прослужив вам не один десяток років поспіль, в процесі будівництва слід дотримуватися певні нюанси.До спорудження такої будівлі слід підійти грунтовно, адже будівництво будинку з бруса - це відповідальна робота, яка під силу лише професіоналам, працюючим в даній сфері.Виділяють два етапи споруди брусових будівель.

Похожие страницы