Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса в Кредит

Будинки з бруса в кредит.

Будинок з бруса Прогрес 6Х4

Компанія ТОВ "Світлий Град" представляє послугу - будівництво будинку з бруса в кредит, і це реальна можливість не відкладати споруду, а купити заміський будинок прямо зараз.Ви можете оформити заявку на будівництво будинку на нашому сайті після чого ми узгоджуємо її з банком і після його схвалення приступаємо до будівництва.Ми будуємо, будинки під ключ в кредит і т.д. Кредитування здійснюється компанією "Альфа Банк".Протягом одного дня ми допоможемо дізнатися про можливість кредитування Вас банком.З усіх питань про будівництво будинку з бруса в кредит телефонуйте:.

 

Дізнатися, чи дадуть мені кредит на будівництво кркасного вдома?

 

Ні, нічого простіше.На пошту нашої компанії Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів.У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду., Ви повинні надіслати в електронному вигляді відксерені сторінку паспорта з даними про вас і сторінку, де вказано місце вашого проживання.Вкажіть свій робочий телефон і номер стільникового телефону. Вкажіть суму кредиту. Служба безпеки банку зв'яжеться з вами протягом декількох годин, для уточнення ваших даних.На наступний день ми повідомимо вам про прийняте рішення банку з приводу вашого кредитування.В випадки позитивної відповіді (а наші клієнти його отримують завжди) ви повинні приїхати до нас в офіс і укласти договір про будівництво або реконструкцію будинку.Після укладення договору, ви вносите 15% (хочете більше, але не менше) від загальної вартості вашого проекту будинку, на розрахунковий рахунок нашої компанії.Ви можете це зробити в будь-якому банку або безпосередньо в офісі компанії «Альфа Банк».Банк перераховує на наш розрахунковий рахунок, що залишилися 85% протягом одного дня, про що нам повідомляє.І ми починаємо будівництво брусового або каркасного будинку на вашій ділянці, в терміни зазначені в договорі між вами і нами, компанією «Світлий Град».

Возможно, вам понравится
Навколо будинку Брюса SVAY
Навколо будинку Брюса SVAY
Будівництво будинків з бруса.wmv
Будівництво будинків з бруса.wmv
Будівництво будинків з бруса
Будівництво будинків з бруса

Сиктивкарської багатодітній сім'ї за три дні збудують двоповерховий будинок & Nbsp; & mdash; & NBSP; Коміінформу
Mal'cevy zaklûčili угоду про будівництво будинку з однією з найбільших в Росії завод з виробництва збірно-панельних будинків в nemeckoj технологій.Вчора, 6 жовтня, будівельна фірма доставила в Шордор-2 .. Всю навантаження будинку несе конструкційний брус.

У Владивостоку пройде 22-я виставка «Будівництво» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Газета Владивосток
Тут будуть представлені різні технології maloétažnogo domostroeniâ: від клеєного бюстгальтер, блоки (keramzitobetona, спіненим âčeistogo конкретні mnogoslojnye стінові блоки з kremnegranita), і будівництво будинків за канадською технологією. .. Енергозберігаючі технології для малоповерхового..

Похожие страницы