Навигация+ 

Будівництво Будинки з Звичайного Бруса

Технології будівництва будинків з бруса

угловой эркер  

Застосування теплих стиків і еркерів в будівництві будинку з бруса

 

Дерев'яні будинки з бруса прекрасно утримують тепло, що, зрозуміло, дуже важливо взимку.Влітку ж вони, навпаки, сприяють тривалому збереженню прохолоди.Якісно і професійно виконані кутові еркери, «теплі стики» не дають вітрі потрапляти в будинок, що продовжує термін служби будинку на кілька десятків років.

 

Установка нагелів в брус під усадку

 

Щоб уникнути зсуву конструкції після зведення брусового будинку, використовують так званий нагель.При цьому кращим варіантом для нього вважається дерево, однак вам зовсім необов'язково зупинятися саме на ньому.Отвір під нагель свердлять в поставленому брусі. Воно повинно на 2-4 см перевищувати довжину нагеля.

 

тёплый стык Візуальні відмінності струганого бруса від звичайного

 

Остроганий бруса відрізняється від звичайного бруса знятою фаскою і менш шорсткою поверхнею.

 

Основні технологічні аспекти будівництва брусового будинку

 

Ще в ті дні, коли дерев'яні будинки в нашій країні можна було зустріти повсюдно, будови зводилися з цільних колод.Після появи можливості обробки деревини стали виникати все нові і нові матеріали.Так, поступово, колоди витіснив брус. Будівлі отримали набагато більш сучасний зовнішній вигляд, стіни будівель помітно вирівнялися, а процес зведення будиночка став набагато швидше.

 

Сьогодні економ-варіантом будинку з дерева можна вважати споруду, виконану з сухого бруса або бруса звичайної вологості.Саме такий оптимальний в усіх сенсах матеріал використовують майстри нашої компанії при зведенні заміських та дачних будівель будь-якої складності.По завершенню робіт дерев'яному будинку можна надати будь-який вид: вірними помічниками у зовнішній обробці стануть такі матеріали, як вагонка, сайдинг або блок-хаус.Не варто забувати і про обробку дерева спеціальними захисними засобами, використання яких значно збільшить термін служби споруди і поліпшить його експлуатаційні характеристики.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

ЯК БУДУВАТИ КАРКАСНІ ДОМА & Nbsp; & mdash; & NBSP; president.org.ua
Для будівництва каркасного будинку потрібні плити OSB товщиною від 9 мм, добре висушений брус перерізом 15/20 15/15 або см, дошки 5/15 5/20 і см, металеві куточки для з'єднання елементів каркаса, скоби для кріплення балок нижньої і верхньої обв'язок , "шпильки» або анкера для притягування бруса к..

Похожие страницы