Навигация+ 

Будівництво Будинки з утепленням Бруса

Утеплений брус - новий матеріал для дерев'яного будинку

Фото : Технология изготовления утепленного клееного бруса З дощок, доведених в сушарці до 10-12% вологості, виготовляються два види заготовок: ламелі і вставки.Ламелі - дві паралельні довгі дошки, між якими відстань 70 мм.Вони крепяться між собою з'єднанням «ластівки н хвіст» спеціальними вставками з кроком в півметра.При цьому утворюються рівномірно розташовані порожнини між двома дошками.Ці порожнини заповнюються на екструдері пінополістиролом. Отримав виробу надається необхідний технологічний профіль за допомогою чотиристороннього стругального верстата.Пінополістирол рівномірно виступає над площиною бруса і при монтажі мнеться під вагою вінця, що дозволяє уникнути продування стіни через шви.

Таким чином, з внутрішньої і зовнішньої сторони будинок має вигляд повністю дерев'яного будинку.Причому, за домовленістю, внутрішня частина ППУ може бути виготовлена ​​з кедра - більш якісною і візуально ефектною деревини.Внутрішнє заповнення стіни з пінополіуретану підсилює теплоізоляційні властивості бруса, і будинок не потребує додаткового утеплення, що економить кошти на опаленні.

 

Фото утепленный брус - термо брус Якість сучасних пенополиуретанов може розвіяти побоювання прихильників екологічного будівництва.Сучасний ППУ абсолютно інертний з оточуючих впливам і не виділяє шкідливих речовин навіть при сильному нагріванні.Йому не страшні гниття і гризуни. А деякі види пінополіуретану мають підвищену вогнестійкість.

 

Головний недолік застосування пінополіуретану - все-таки недостатня повітропроникність.Це тягне за собою пристрій додаткової системи вентиляції, краще примусовою.

 

Виробничий цикл з виробництва будинку з утепленого бруса в основному проходить в заводських умовах.Всі поверхні доводяться до високого ступеня готовності. Складальні вузли, конструктивні перев'язки зрубу виконуються на стаціонарному обладнанні з високою точністю.Деталям з бруса надається необхідний профіль у місцях закладки віконних і дверних блоків, сверлятся конструктивні отвори під стяжки і інженерні комунікації.

 

Порівняння з клеєного бруса.

 

Масивний клеєний брус, поряд з оциліндрованої колоди, - основний матеріал для виробництва готових домокомплектов у багатьох зарубіжних і вітчизняних виробників для будівництва будинків.Утеплений брус володіє багатьма перевагами в порівнянні з традиційним матеріалом.Розглянемо основні.

 

Згідно з новими редакціям СНиПов по будівельної теплотехніки, опір теплопередачі для огороджуючих конструкцій сучасних будівель з метою збереження комфортної температури усередині будинку не може бути менше 3.21 кв.м ° град. С / Вт У середній смузі такий показник для стіни з клеєного бруса дорівнює 1.18 Від цих cifre явно технічний директор клеєний бюстгальтер namnogo НЕ dotâgivaet сучасної trebovanijam по teplozaŝite будинку.Це спричиняє додаткові витрати на опалення. У бруса з прошарком з ППУ в аналогічних умовах такий показник дорівнює 3, 54.Щоб досягти такого показника, стіна з клеєного бруса повинна мати товщину 43 см.

Возможно, вам понравится
# 12 Будівництво будинку з бруса з
# 12 Будівництво будинку з бруса з
Будівництво будинку з бруса 6х7-3
Будівництво будинку з бруса 6х7-3
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з

ЯК БУДУВАТИ КАРКАСНІ ДОМА & Nbsp; & mdash; & NBSP; president.org.ua
Для будівництва каркасного будинку потрібні плити OSB товщиною від 9 мм, добре висушений брус перерізом 15/20 15/15 або см, дошки 5/15 5/20 і см, металеві куточки для з'єднання елементів каркаса, скоби для кріплення балок нижньої і верхньої обв'язок , "шпильки» або анкера для притягування бруса к..

Похожие страницы