Навигация+ 

Декоративна штукатурка і способи її класифікації

Опубликовано Февраль 6, 2018 – 11:50

Неоднорідна зерниста маса, що містить синтетичні смоли, і використовувана для створення на стіні рельєфних зображень, називається декоративною штукатуркою. Секрет складу такої штукатурки у кожного майстра свій, але вона завжди містить сполучна на водній основі, розчинник і наповнювач, в якості якого застосовується крихта, що отримується з відходів при обробці граніту, мармуру або кварцу.

Хочете купити нову квартиру на сайті http://vidradnyi.com.ua/apartments/ представлений широкий вибір затишних квартир.

Декоративна штукатурка класифікується наступним чином:

за способом виготовлення:

структурна, яку поставляють в білому кольорі. До початку її використання майстер має можливість надати їй потрібний відтінок кольору;

фактурна, що поставляється підготовленої до використання. Застосування такої штукатурки дозволяє створювати бажаний рельєф поверхні стіни без додаткових операцій - відразу ж після її нанесення;

венеціанська, що наноситься декількома шарами у вигляді окремих плям і покривається воском;

флокового (шовкова), в число компонентів якої входять шовкове волокно, целюлоза, наповнювачі та барвники;

за структурою найбільш затребуваними є наступні види:

короїд;

шуба;

камешковая;

баранчик.

Область застосування декоративної штукатурки

В останні час роблячи ремонт квартири для оформлення стін часто використовують декоративну штукатурку це надає оригінальний вигляд квартирі. Оздоблення декоративною штукатуркоюповерхонь стін не обмежується внутрішніми приміщеннями. Вона з не меншим успіхом застосовується для обробки фасадів будівель і споруд, вирівнювання поверхонь стін і навіть в якості утеплювача. Головна відмінність декоративної штукатурки від звичайної полягає у високій якості її складових. Вона може бути рідкою і сухий, з камінчиками або бульбашками, включати до свого складу гіпс або воду. Товщина шару штукатурки залежить від величини зерен її наповнювачів і зазвичай становить від одного до п'яти міліметрів. Зміна товщини шару штукатурки дозволяє створювати рельєфні поверхні і різні фігурки на поверхні стіни або на конструктивних елементах фасаду. Численні добавки з використанням акрилових смол і полімерних сполучних не тільки надають зовнішню привабливість фінішної обробки поверхонь стін.

Переваги використання декоративної штукатурки

Фахівці-обробники вказують на такі переваги, які надає використання декоративної штукатурки:

можливість застосування штукатурки будь-якої колірної гами, узгоджується з інтер'єром приміщення;

досягнення різних декоративних ефектів;

можливість створення рельєфного малюнка;

високі адгезивні показники (хороше зчеплення з поверхнею);

стійкість до перепадів температур і зміни вологості;

відмінні показники по зносостійкості і довговічності.

необхідне доповнення

Існує думка, що декоративна штукатурка своїми руками може бути приготовлена досить якісно. Думка дуже помилкове, як невірні і поширювані деякими сайтами відомості про можливості роботи з цим видом штукатурки будь-якого непрофесіонала. Для отримання якісного оздоблювального покриття радимо запрошувати професійних обробників. Нанесення декоративної штукатурки вимагає дотримання всіх етапів про які може знати фахівець з досвідом роботи з різними видами цього матеріалу.

Похожие страницы