Навигация+ 

Як обрати вантажне таксі для вашого переїзду

Опубликовано Апрель 12, 2017 – 05:12

Найскладніше у підготовці до переїзду – обрати відповідний за розмірами автомобіль і орендувати його на необхідну кількість часу. Тільки при правильних розрахунках не потрібно буде доплачувати за хвилини вище ліміту або піклуватися про замовлення ще одного автомобіля, коли усі речі не вмістилися в один. Ми підкажемо, як прийняти правильне рішення в даній ситуації!

Професіональний підхід до вибору вантажного таксі
Тільки маючи хороший досвід у проведенні переїздів можна без спеціальних розрахунків визначити місткість кузова, яка необхідна для конкретного вантажоперевезення. Тому краще всього зв'язатися з менеджером мувінгової компанії, який або допоможе вам визначитися з машиною по телефону по вашому опису вантажу, або виїде на місце відправлення вантажу та оцінить усе своїм професійним оком.

Добре оснащений автомобілями автопарк має у своєму складі автомобілі для будь-якого випадку:
• вантажний міні-вен для перевезення кількох валіз і клітини з домашніми улюбленцями;
• вантажний бус та бус з окремим кузовом для переїзду одно-двокімнатної квартири;
• вантажівка з кузовом до 35 м. куб. для переїзду трикімнатної квартири;
• вантажівка з кузовом до 45 м. куб. для перевезення меблів 5-ти кімнатних квартир та великих житлових будинків.
Пам'ятайте, що весь ваш вантаж необхідно ще і занурити в орендований автомобіль. Тому замовити вантажників (Львів) разом з автомобілем – це раціональне рішення. До того ж мувінгові компанії роблять знижку замовникам пакету послуг.

Вантажне таксі в оренду від мувінгової компанії
Компанія «УРА! Переїзд» уже не перший рік займається вантажоперевезеннями, здійснює перевезення меблів (Львів), офісів, навіть банкоматів та сейфів. Менеджери компанії завжди готові допомогти вам і зібрати такий пакет послуг, з яким ви будете у виграші.
У першу чергу це вибір автомобіля. В автопарку мувінгової компанії завжди у повній технічній справності автомобілі з різним розміром кузова, які забезпечать вам максимально вигідне перевезення. Менеджер замовить такий автомобіль, що ви не будете платити «за перевезення повітря».

В залежності від кількості перевезеного вантажу, вам завжди порадять оптимальну кількість вантажників для даного переїзду. Таке, щоб ніхто не сидів без діла та не заважав один одному, а переїзд проходив оперативно.

Усю інформацію про послуги компанії і корисні поради для переїзду ви можете дізнатися на сайті компанії «УРА! Переїзд».

Похожие страницы