Навигация+ 

Дизайн спальні в класичному стилі

Опубликовано Май 11, 2018 – 18:12

Спальня в класичному стилі виглядає завжди дорого і добротно. Як правило, в інтер'єрі спальні використовуються натуральні матеріали або матеріали що імітують їх.

Большой выбор кроватей представлен на https://promebli.ua/krovati-kategoriya.html, гарантируем качество и надежность.

На підлогу спальні укладають паркет або масивну дошку, при скромному бюджеті можна постелити ламінат з текстурою і фактурою паркету. Ліжко можна поставити на гарний килим в класичному стилі або розташувати з кожного боку ліжка по невеликому килимку, на які буде так приємно вставати вранці.

На стінах спальні в класичному стилі може бути декоративна штукатурка, шпалери або дерев'яні панелі, в залежності від конкретного обраного історичного стилю. Так само від стилю залежить і малюнок на шпалерах.

Для спальні в дусі Французького романтизму, особливо популярного останнім часом, підійдуть шпалери з квітковим малюнком або пасторальним сюжетом. Текстиль повинен підтримувати забарвлення шпалер, а може і повністю повторювати їх малюнок. Кольори в інтер'єрі переважно пастельні, меблі світла фарбована або благородного натурального кольору дерева.

Для спальні в класичному стилі характерна наявність безлічі аксесуарів: живопис, статуетки, вазони і вази. Особливе значення має текстиль. Численні подушки, вишукані покривала і пледи, об'ємні гардини створюють атмосферу розкоші багатого дворянського будинку, а балдахін - безперечне прикраса класичної спальні.

Дуже часто спальню прикрашають каміном або фальш каміном , який так само привносить в атмосферу спальні нотку шляхетності. При цьому стиль каміна повинен відповідати загальному стилю приміщення і ту епоху, яку ви вибрали за основу.

Відтворювати в звичайній міській квартирі спальню в стилі Бароко або Рококо не найкраща ідея, оскільки це стилі палацових інтер'єрів, що мають на увазі високі стелі, великі вікна, велика кількість ліпнини і декору.

Але зробити своєрідну полегшену версію, стилізацію історичного стилю або виконати інтер'єр в неокласичному стилі цілком допустимо і більш того, модно в останні роки. Для спальні в неокласичному стилі характерна наявність класичних по суті і формі предметів, але виконаних з сучасних матеріалів.

Незалежно від того, який саме історичний стиль ви виберете за основу, спальня в класичному або неокласичному стилі це завжди дороге задоволення, розраховане на солідний бюджет.

Похожие страницы