Навигация+ 

Планування в нових будинках

Опубликовано Ноябрь 24, 2019 – 22:21

Купівля житла в новобудові - відповідальний захід, до якого слід підходити з особливою ретельністю.

Для вашої нової квартири кутовий диван будет чудовим вибіром, на сайте optmebli.com/ua/divan-korado-uglovoy-1.html ви можете придбати за вигідною ціною.

Сучасного покупця при виборі квартири в нових будинках цікавить не тільки ціна, але і якісні характеристики. Особлива увага приділяється плануванню: площі житла, формі кімнат, їх розміщення.

Будується і готове житло північній столиці пропонує широку квартірографіі, в якій новачкові легко загубитися.

Види планування

Незалежно від класу новобудови виділяється кілька видів планувань:

Вільне планування. В економ-класі зустрічається рідко, оскільки типові проекти зводяться по панельним технологіям, несучі стіни проходять по кордонах кімнат. Подібні варіанти поширені в преміум-класі, де новосели можуть дозволити собі витрачати додаткові кошти на перепланування, оздоблення. Нерідко для таких робіт запрошується дизайнер, що збільшує витрати.

Ізольовані кімнати. Вхід в житлові приміщення розташований в коридорі. Припускають створення відокремленого простору для кожного члена сім'ї.

Суміжні кімнати або прохідні. Увійти в певні приміщення можна через іншу кімнату (прохідну). Планування подібного типу непопулярні, в сучасних новобудовах зустрічаються рідко.

Европланіровкі. До європейського типу житла відносяться популярні сьогодні студії, евродвушкі і евротрешкі. Кухня сполучена з вітальнею і створює єдиний простір, де вечорами може збиратися вся родина. У евродвушках є додаткова ізольована кімната (в евротрешке - дві кімнати).

Покупці не люблять квартири з маленькими кухнями, ванними. Однак співвідношення житлової та нежитлової площі повинно мати розумні межі. Нераціонально великі коридори та ванні кімнати будуть недоречні, оскільки займають корисний простір.

Громадяни вважають за краще квадратні або прямокутні приміщення. У новобудовах, що зводяться по цегляно-монолітним і монолітним технологіям, можуть бути приміщення незвичайної форми з напівкруглими «кутами», виступами, нішами, арками. Деяким покупцям це не подобається, але, якщо вигідно обіграти, то простір стане гармонійним і унікальним.

Похожие страницы