Навигация+ 

​Гаражні ворота та їх особливості

Опубликовано Май 11, 2018 – 19:24

Гаражні ворота та їх особенностіПо-справжньому, оцінити всі зручності автоматичних воріт, можна тільки встановивши їх у себе в гаражі. Такі ворота мають велику перевагу перед механічними. Їх відкриття проводиться автономно з автомобіля, а це значить, що не доведеться під час дощу виходити і відкривати їх самостійно. У таких воріт, ніколи не замерзне замок, завдяки особливому механізму.

Шаржи по фотографии станут оригинальным и незабываемым подарком, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Автоматичні ворота часто використовують при будівництві приватних котеджів, заміських будинків. Існує кілька, конструктивних ідей і різновидів гаражних воріт:

 • для великогабаритних конструкцій використовують відкатні ворота;
 • самими затребуваними вважаються, секційні та підйомно-поворотні ворота;
 • конструкції з орними автоматикою.
 • Багато хто боїться використовувати автоматику. Стверджуючи, що при відсутності електрики вони не будуть працювати. Усі сумніви розвіються при постійній експлуатації. Якісна автоматика, і додатковий акумулятор, позбавлять від дрібних незручностей. Допускається і аварійне відкриття в ручному режимі. Повертаючи дверну ручку, ви розмикаєте контакти, і ворота піднімаються легко. Аварійне відкриття доступно тільки вам.

  Встановивши дане обладнання, ви на собі відчуєте весь комфорт і зручність даної технології. Повернувшись, додому ви без праці поставите автомобіль в гараж, відкривши гаражні ворота з салону машини. Це особливо зручно при поганій погоді. Ви повністю контролюєте ситуацію з салону, що підвищує вашу безпеку. Автоматичні ворота безпечні у використанні. При попаданні, будь-якого перешкоди, при закриванні вони зупиняться машинально. Це відбувається завдяки вбудованому датчику зусилля. Для більшої безпеки встановлюють фотоелементи.

  Маючи збірну конструкцію сендвіч панелі володіють теплоізоляційними якостями. Це допомагає утримувати постійну температуру вище нуля, економлячи кошти на обігрів приміщення. Не завдаючи шкоди оточуючим, в гаражі можна помістити насос і електрогенератор, оскільки такі ворота володіють ще і шумоізоляцією. Відбувається невелика економія корисної площі, яка може стати в нагоді для інших цілей.

  Визначитися з розміром потрібно ще до початку будівництва, щоб потім не бігати з рулеткою і вимірювати які вам підійдуть за розміром і габаритам. Установка відбувається після всіх оздоблювальних робіт, присутність пилу і бруду просто неприпустимо. Велика кількість варіантів, допоможе вибрати необхідні ворота.

  секційні ворота

  Секційні ворота являють собою конструкцію з сталевих блоків, з внутрішнім наповнювачем і полістиролу. Блоки зроблені з поздовжніх панелей, при розкритті ворота складаються у вигляді гармошки. Зважаючи на особливості конструкції, секційні ворота встановлюються всередині гаража. Ворота такого типу мають стельовий або вальний електропривод, можуть відкриватися за допомогою пульта управління.

  Так само як і автоматичні ворота, у секційних є датчики безпеки, які запобігають потраплянню сторонніх предметів під полотно.

  рулонні ворота

  Механізм рулонних воріт дуже схожий на вікна з роль ставнями. Рулонні ворота виготовлені з пластику. Чим хороші такі ворота: дуже компактні, маневрені, мають невелику вагу, прийнятну ціну. Також дистанційне керування.

  Недоліки теж є. Невелика міцність призводить до зменшення терміну служби. Низька звуко- і теплоізоляція. Не дуже надійний механізм відкриття.

  Догляд і експлуатація автоматичних воріт

  Виробники, піклуючись про споживача, намагаються випускати продукцію, яка не потребуватиме особливого клопоту з її експлуатацією. Багато щоб убезпечити себе, при покупці укладають договір техобслуговування.

  Похожие страницы