Навигация+ 

Гаражні ворота: вибираємо правильно

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 12:59

Гараж, розміщений на прибудинковій території, повинен вписуватися в загальний вигляд двору. А для цього варто правильно підібрати дизайн його воріт. Крім дизайну значення має ще ряд факторів, на які потрібно звертати увагу.

Варіант відкривання має значення.
При необхідності придбання гаражних воріт вам доведеться вибирати з наступних варіантів:

Орні.
Це, можна сказати, традиційний і звичний багатьом варіант. Така конструкція, як правило, обходиться дешевше інших видів робіт. Але за дешевизну доводиться платити: взимку, після великого снігопаду вам доведеться неабияк попрацювати лопатою, щоб відкрити гараж. Також важливо правильно підібрати петлі для кріплення орних гаражних воріт, щоб вони могли витримувати чимале навантаження від полотен протягом довгого часу;

Підйомно-поворотні.
Така конструкція являє собою суцільне полотно, яке закріплене на роликах, що рухаються по вертикальній і горизонтальній напрямних. При відкритті воріт полотно вертикально йде під стелю приміщення, при цьому її невелика частина залишається зовні. Цей варіант дозволяє непогано заощадити простір усередині і зовні гаража;


Секційні.
Такі гаражні ворота починають користуватися все більшим попитом. Вони складаються з окремих секцій, які з'єднуються між собою за допомогою спеціальних петель, утворюючи полотно. Відкривання / закривання таких воріт здійснюється під час їхнього руху по напрямних. Такий варіант власники гаражів вибирають з-за того, що він дозволяє найбільш раціонально використовувати простір усередині і зовні гаража.

Рішення для зручності і безпеки
Замовляючи гаражні ворота ви можете вибрати додаткові системи для них, що забезпечують більш зручне використання цих конструкцій і підвищення рівня безпеки.
Спільно з воротами можна встановити:
електричний привід, який полегшує процес відкривання / закривання гаража;
системи дистанційного керування, що дозволяють управляти воротами навіть не виходячи їх автомобіля (будинки та ін.);
захисна автоматика, що виключає мимовільне закриття полотна і отримання травми через це.

Заказать ворота на гараж Вы можете на сайте нашей компании, наши специалисты подберут для вас оптимальный вариант, который будет соответствовать всем вашим требованиям.

Похожие страницы