Навигация+ 

Кухня з еркером в будинку

Опубликовано Октябрь 10, 2017 – 08:55

Еркер - це родзинка в інтер'єрі. Наявність даного архітектурного рішення в кухні розширює можливості для дизайну і самовираження.

Купить качественную мебель для кухни Вы можете на https://mebel-ka.org, здесь предстален широкий выбор и сможете найти свою модель мебели.

Тому планування дизайну кухні з еркером є важливою складовою при оформленні квартири або будинку, щоб не перетворити цю родзинку в недолік.

Види і особливості

Еркер - це виступ на фасаді будинку, що збільшує внутрішню площу приміщення і надає вишуканість екстер'єру та інтер'єру. Це архітектурна споруда буває різної геометричної форми:

квадратної;

напівкруглої;

багатокутної;

трикутної;

Трапецевидной.

Крім того має ряд особливостей і видових відмінностей:

Еркер може відрізнятися за довжиною: йти через всю стіну, від фундаменту до даху, або розташовуватися частково на будь-якому поверсі (поверхах);

У деяких випадках еркер можливо прилаштувати до вже готового будинку;

Дах еркера повторює форму його стін, розташовується або на основний стіні - створюється опора на консольні плити, або на звичайній - робиться опора на несучі конструкції зсередини;

У багатоквартирних будинках іноді поєднується з балконами або лоджіями мезонінів;

Подібні архітектурні форми широко поширені в Великобританії, Франції, Швеції, Норвегії, на території Росії їх можна зустріти в будинках індивідуальної споруди, старовинних будинках або в елітній нерухомості;

За будовою виділяють: настінні, кутові і вписані в кут.

Крім корисної площі за рахунок такого прийому збільшується освітленість приміщень. У більшості випадків він засклений по всьому периметру. Дуже виграшно виглядають панорамні вікна, однак вони вимагають більшого утеплення підлоги і стелі, нестандартних рішень для обігріву приміщення.

Спектр рішень

Завдяки наявності подібного ділянки в інтер'єрі кухні, збільшуються функціональні і естетичні можливості приміщення. Якщо він має великий розмір, можна відокремити від основного приміщення барною стійкою, аркою, неповною перегородкою. Також для зонування кухні рекомендується застосовувати багаторівневу стелю або підлогу (сцена, подіум). 

Похожие страницы