Навигация+ 

Листи з нержавіючої сталі, вибираємо правильно

Опубликовано Июль 30, 2018 – 19:35

Металопрокат (листовий) з нержавіючої сталі можна зустріти в будівництві та оздоблювальних роботах, машинобудуванні, у виробництві цистерн, призначених для харчових галузей. Затребуваність даного матеріалу обумовлена його стійкість до механічних пошкоджень, відсутністю освіти і розвитку корозійних процесів, здатністю витримувати істотні температурні коливання. Нержавіючі листи чудово переносять вплив агресивних середовищ. Вони прості у використанні і зручні при монтажі зварювальним методом. При цьому ключові властивості визначаються в залежності від марки, використовуваної при прокаті стали, і технології виготовлення.

Отличного качества нержавеющие листы по выгодной цене купить можете на нашем сайте.

Перш ніж купувати вироби, варто розібратися в існуючому асортименті і застосуванні. Зрозуміло, що при покупці металевого товару краще віддати перевагу нержавіючим сплавів, які виступають самим універсальним рішенням будь-якого завдання. Такі листи виробляють зі сталі марок AISI 430, AISI 321, AISI 310, AISI 316.

Ключові різновиди листа:

1. Матовий . Мінімальні витрати на обробку визначають доступну вартість кінцевого продукту. Але ця обставина ніяк не впливає на високу якість і довговічність металопрокату. Використовують в медичній промисловості і для фасадної обробки.

2. Дзеркальний. Завдяки високим інтер'єрним властивостями нерідко використовується в дорогих будівельних проектах.

3. Рифлений , має опуклі малюнки на поверхні. Його вибирають для створення ступенів на естакадах і заповнення відкритих прорізів у місцях з підвищеним ковзанням. Можна зустріти в обробних роботах і для армування стін.

4. Декоративний , одержуваний при поєднанні стали різних забарвлень для інтер'єрної обробки.

Особливості використання металу з різним маркуванням

Сталь під номером 430 можна зустріти в машинобудуванні і при створенні різних декоративних виробів. Вона витримує нагрівання до 150 ° і має магнітні властивості. Маркування 321 означає, що при її застосуванні можна підвищувати температуру до 800 °. Вона не намагнічується і легко зварюється. Стійкість до окислення і дії агресивних середовищ дає можливість використовувати її для зведення зварювальних будівельних конструкцій. Номер 310 означає збільшення «гарячого» порога до 1500 °, а значить, задіяння в створенні пічного обладнання. Найчастіше зустрічається маркування 316, що характеризується здатністю витримувати +300 °. Цю стійку до намагнічування сталь можна зустріти в галузях суднобудування і хімічної промисловості.

Похожие страницы