Навигация+ 

Монтаж стін з гіпсокартону

Опубликовано Июнь 9, 2017 – 09:46

- Монтаж стін з гіпсокартону на клей.

Давайте більш детально розглянемо цей спосіб і остаточно визначимо всі за і проти. Найбільшим плюсом цього методу є максимальне збереження кімнатного простору вашої квартири. Це досягається завдяки тому, що ми фактично притискаємо панель до оброблюваної поверхні. При цьому якщо врахувати товщину лисиця ГКЛ 12.5мм, і шар клею, на який ми його кріпимо 0.7мм мінімум, ми отримуємо товщину вирівнюючого шару приблизно 20мм. Погодьтеся, це дуже вражаюче досягнення в галузі ремонту і обробки квартир офісів і котеджів. Але невже все так просто, і чому все не використовують цей метод? Постараємося пояснити. На жаль, при капітальному будівництві як квартир, так і заміських будинків, передбачені дуже великі допуски (як на кладку, так і на моноліт). Власне ці похибки недбайливих монолітчиків і каменярів ми і вирівнюємо. Для цього на всій поверхні стіни ми знаходимо саму виступаючу точку, і, використовуючи схил або рейку- рівень, переносимо її на підлогу. Від не ми відступаємо ті самі 0.7мм на клей, ставимо крапку, і від стіни до стіни, через цю точку, проводимо пряму лінію. Те що ми побачимо нас явно не порадує. У різних місцях відстань від лінії до стіни буде різним, і дай бог щоб це різниця була незначною.

Зробити стіни надійними і міцними допоможе Монтаж стен из гипсокартона, це буде правильним вибором для вашого будинку.

Від країв прокресленою нами лінії, за рівнем, креслимо лінії по стінах і з'єднуємо їх на стелі. Починаєш розуміти, що в кожної, окремо взятої,-якій точці нашої стіни шар наноситься нами клею буде різний. Як бути і що робити? Є кілька варіантів вирішення цієї скрутної ситуації:

 • Можна зробити свого роду маячкові начерки клейового складу через 25- 30см, не соромлячись у його кількості, і приклавши, попередньо розкроєні за розмірами, лист, підбиваючи його рукою і, перевіряючи періодично рейкою рівнем, виставити його за рівнем. Це складний процес і вимагає великого досвіду і хорошого окоміру. Відразу попередимо, що таку поверхню доведеться протягувати Ротбанда.
 • Відрізавши від листа смужки шириною по 10см, можна посадити їх на все той же клей, зробивши свого роду обрешітку. Ці маячкові смужки повинні розташовуються по периметру і одна по центру. Краї панелей повинні знаходити на кожну смужку рівно на половину. Цей спосіб вже дає такий же відступ, як якщо б монтували на металевий каркас.
 • І останній, на перший погляд, самий безглуздий і марний спосіб, це проклейка листів на клей під гребінку. Чому безглуздий, тому що ми повторимо контур стін і ніяк їх не вирівняємо. Мало того, в деяких місцях він ще може і не притиснутися до стіни, а тому просто не приклеїться до неї.
 • Все, вище перераховані, способи монтажу на клей, дуже трудомісткі і малоефективні способи вирівнювання поверхонь. Тому звертаючись до кого або для замовлення таких робіт, обов'язково поцікавтеся у них, чи мають вони достатній досвід для виробництва такого роду робіт.

  - Монтаж стін з гіпсокартону на дерев'яний каркас або обрешітку.

  Фактично, цей спосіб монтажу за своїм змістом і задумом, аналогічний кріпленню на металевий каркас. Але тут дуже багато мінусів.

  Повторимося, дерево, само по собі, матеріал живий. Воно дихає, і можна сказати живе своїм, не завжди можна передбачити, життям. Коли в приміщенні підвищується рівень вологості, деревина вбирає в себе вологу і набухає. Уявіть собі, що на такому бруску знаходиться стик двох гіпсокартонних листів, вже прошпатлевать і проклеєний паперовою стрічкою. Швидше за все цей стик у нас просто трісне. І навпаки, деревина, в момент кріплення на неї гіпсокартону, дуже сира. Не важко здогадатися, цей шов чекає така ж доля, як і в вище описаному випадку. Висновок один: монтаж гіпсокартонних стін на дерев'яний каркас можна виробляти в двох випадках.

  Перший, це якщо використовувати клеєну деревину, яка мало піддається деформації. Другий, збирати каркас з добре просушеної деревини, дати брусків полежати в приміщенні, призначеному під обробку, двадцять днів. Таке приміщення повинно зберігати більш-менш постійний вологісний і температурний режим. У будь-якому випадку, пам'ятайте, ви дуже ризикуєте.

  - Монтаж стін з гіпсокартону на металевий каркас. Це найнадійніший, і тому, найпопулярніший вид монтажу.

  Він ділиться на два види:

  1. З кріпленням зібраного каркаса до основної стіни.

  2. Без кріплення змонтованого каркаса до несучої стіни.

  Різниця очевидна, і не вимагає ніяких пояснень.

  Похожие страницы