Навигация+ 

Як обрати прес або верстат

Опубликовано Март 13, 2018 – 17:41

Пресси - широкий асортимент верстатів, за допомогою яких можна виробляти велику кількість процесів механічної обробки виробів з металу. Пресові машини застосовують для виконання операцій: гнучкі, штампування, вирубки, пробивки і багатьох інших.

Сьогодні імпорт верстатного обладнання представлений великою кількістю різноманітних пресів. Кожен з них характеризується своїми характеристиками, функціями і способами деформування металу. Широкий вибір професійних пресів можна знайти тут.

ручний прес

Компания ЮниТрейд занимается сервисным обслуживанием кран-балок, цены на услуги и высокий уровень обслживания Вас приятно удивит.

Прес на ручному управлінні - інструмент для виконання операцій:

- згинання та розгинання виробів, виконаних з металу;

- запрессовку втулок і підшипників;

- просту штампування;

- розбір з'єднань.

механічний прес

Механічний прес - це установка, робота якої здійснюється за допомогою кривошипно-ползунного механізму. Основне призначення верстата - холодна і гаряча штамповка паперу, полімерів, продуктів металопрокату.

Робоча частина верстата, так званий штамп, складається з двох частин: рухомою і нерухомою. Нерухома частина верстата закріплюється до столу, а рухлива - до повзуна. Під дією кривошипно-ползунного механізму повзун переміщається із заданим йому зусиллям і виробляє штампування вироби. Зусилля утворюється за рахунок обертового моменту, створюваного кривошипним валом за допомогою електроприводу.

Гідравлічний прес

Гідравлічний прес являє собою верстат для деформування металу за допомогою тиску, створюваного рідиною. Конструкція преса складається з двох сполучених циліндрів з поршнями різного діаметру. Поступаючи в порожнину циліндра, рідина, відповідно до закону Паскаля, рівномірно розподіляється по всьому об'єму, створюючи тиск на деталь, в результаті чого виріб деформується до потрібної йому форми.

Гідравлічні пресові машини є універсальним обладнанням, на якому можна проводити операції:

- кування і штампування;

- видавлювання;

- штампування листового металопрокату;

- розбір-монтажних робіт;

- обробки відходів.

Залежно від конструктивних особливостей гідравлічні преси підрозділяють на горизонтальні і вертикальні. Основна отличительность горизонтальних установок - можливість проведення маніпуляцій з металом не тільки в напрямку «вгору-вниз», а й горизонтальному. Недолік вертикальної установки - великі геометричні розміри по висоті. Монтаж таких пресів можна здійснювати тільки в приміщення з високими стелями.

Похожие страницы