Навигация+ 

На що слід звернути увагу при виборі міжкімнатних дверей з ПВХ?

Опубликовано Сентябрь 3, 2018 – 18:48

ПВХ являє собою матеріал, що відрізняється високою міцністю і здатність витримувати різкі перепади температури повітря. Плівка з ПВХ знайшла широке застосування у виготовленні міжкімнатних дверей: такі конструкції за своїм зовнішнім виглядом дуже схожі на ті, які зроблені з шпону або масиву дерева. Крім цього плівка ПВХ значно збільшує стійкість міжкімнатних дверей до механічного впливу і впливу вологи.

Купить межкомнатные двери в орле по выгодной цене вы можете на нашем сайте.

Міжкімнатні двері з розглянутого нами матеріалу актуальні як для житлових, так і для нежитлових приміщень. Що стосується першого випадку, то такі конструкції найкраще встановлювати у ванній кімнаті. Справа в тому, що плівка ПВХ невибаглива в догляді: для її очищення можна скористатися звичайною ганчіркою з будь-яким миючим засобом. Не можна не відзначити і те, що вироби з ПВХ повністю безпечні для людини. Крім того, на даний момент можна придбати плівку ПВХ буквально будь-якого відтінку, а також ту, яка зімітована під шпон, масив дерева і навіть шкіру тварин. При цьому плівка ПВХ зберігає свою яскравість дуже солідний період часу.

Звичайно ж, важко не погодитися, що за своїми якостями конструкції з масиву дерева стоять на сходинку вище, ніж ті, які просто покриті плівкою ПВХ. Однак у них є один істотний недолік: масив дерева з часом може розбухнути або усохнути, на ньому може з'явитися цвіль. Подібні неприємні ситуації не відбуваються з міжкімнатними дверима з ПВХ.

Переваги міжкімнатних дверей з ПВХ

Конструкції, які покриті плівкою ПВХ, головним чином, відрізняються невеликою вагою. Справа в тому, що для основою розглянутих нами дверей є МДФ, що характеризується так званим «стільниковим наповненням». Завдяки невеликій вазі, по-перше, значно зменшується навантаження на петлі, що продовжує термін служби двері. По-друге, полегшується процес транспортування конструкції.

Крім того, плівка ПВХ надійно захищає міжкімнатні двері від впливу вологи. Саме тому такі конструкції можна сміливо встановлювати в приміщеннях з високою вологістю повітря - наприклад, ванних кімнатах, санвузлах, душових кабінах і т.д.

Не можна не відзначити і широку колірну гамму плівки ПВХ, пропонованої сьогодні на ринку. Це забезпечує можливість підібрати ті двері, яка найкращим чином впишеться в будь-який, навіть самий нестандартний, інтер'єр.

Крім усього вищевикладеного, міжкімнатні двері з ПВХ відрізняються:

великою схожістю з виробами, виконаними з натурального матеріалу;

гідним терміном служби;

чудовими тепло- і шумоізоляційні властивості;

доступною вартістю.

Що стосується недоліків міжкімнатних дверей з ПВХ, то і зовсім небагато. В першу чергу, це те, що на глянцевому поверхні відносно сильніше помітні подряпини, відколи й інші подібні дефекти. Незважаючи на це, ці конструкції по праву можна назвати найкращими в своєму роді.

Похожие страницы