Навигация+ 

Якому матеріалу віддати перевагу при виборі вхідних дверей

Опубликовано Июль 21, 2017 – 12:37

Найпопулярнішими матеріалами на сьогоднішній день є дерево, сталь і склопластик. Як правило, принципових відмінностей серед них немає, якщо всі вони виготовлені якісно, але у кожного з цих матеріалів все ж є свої естетичні характеристики і експлуатаційні особливості.

Ваш дом сделают надежным и уютным Входные двери от магазина "Две Двери".

Класичне дерево

Дерев'яні двері можна розділити на кілька видів залежно від їх якості, вартості та способу виготовлення.

До першого типу відносяться дешеві двері, виготовлені з тонкої фанери або ДСП з прошарком утеплювача. І якщо в вигляді міжкімнатних такі двері ще можуть розглядатися, то від використання їх в якості вхідних дверей краще відмовитися. Двері з подібних матеріалів не переносять зовнішнього кліматичного впливу, вони вбирають вологу, не тримають тепло, висихають і пузиряться згодом. При цьому захисні просочення і додаткові покриття навряд чи зможуть допомогти. Прослужить така вхідні двері недовго, а тому єдине її достоїнство - це низька ціна.

Другий тип - вхідні двері з масиву, яким погодні умови вже точно дарма. Це, безумовно, найкрасивіші, найміцніші і найякісніші дерев'яні двері, які тільки можна придбати. Але вони ж і найдорожчі. Хороша дерев'яні вхідні двері з цінних порід з витонченою обробкою і захисною обробкою - це практично витвір мистецтва. Звичайно, можна купити дерев'яні двері з масиву і в більш простому варіанті, але ціна дійсно якісного виробу низькою все одно не буває.

Третій тип - комбіновані вхідні двері, що поєднують в собі такі матеріали, як дерево і сталь. Нова тенденція комбінування декількох матеріалів в одному виробі, які, природно, підвищують його якість, сьогодні дуже популярна при виготовленні вікон. Дійшла вона й до виробництва дверей. Правда, такі вхідні двері поки пропонують лише закордонні фірми.

Надійна сталь

Сталеві вхідні двері різноманітні за якістю і ціною. Друге багато в чому залежить від товщини двері і зовсім не означає, що якщо товщі - значить надійніше. Втім, в цьому питанні виробники ще не прийшли до єдиної думки. Європейські фірми, як правило, виготовляють тонкі сталеві двері цілком непоганої якості. Вітчизняна продукція відрізняється пристойною товщиною (рази в два товщі європейських аналогів), але зате більш економічною ціною.

На вартість сталевих дверей також впливає наявність всередині тіло-і шумоизоляционного матеріалу, декоративне оздоблення (найдорожча - натуральне дерево), вид фарбування, комплектація лиштвами і т. Д. Так що якісна вхідні двері незалежно від країни-виробника дешевої бути не може, хоча в порівнянні з дверима з масиву, сталеві двері - варіант економічний і надійний, що відрізняється низькими експлуатаційними витратами і представлений у великій різноманітності стилів і забарвлень.

Сучасний склопластик

Склопластикові вхідні двері в нашій країні зазвичай встановлюють в громадських закладах. Власники приватних будинків до них придивляються рідко. Однак варто відзначити переваги цього виду вхідних дверей в порівнянні зі сталлю і деревом, такі як стійкість до іржі, цвілі і механічних пошкоджень. Якісні склопластикові двері відрізняються міцністю і надійністю, тоді як дешеві марки, навпаки, можуть швидко тріснути, особливо під впливом низьких морозних температур. Так що економити тут безглуздо - вийде навіть накладні, ніж придбання відразу дорогий вхідних дверей.

Склопластикові двері сьогодні також комбінуються з іншими матеріалами. Наприклад, з деревом. При покупці таких дверей варто врахувати, що якість дерева повинно бути теж високим.

Міцність і надійне функціонування вхідних дверей багато в чому залежить не тільки від обраного матеріалу, але і від якості фурнітури і установки. Не економте на цьому. Якщо з трьох дверей, виконаних з різних матеріалів, вибирати самий бюджетний варіант, то краще зупинитися на покупці сталевих вхідних дверей. Але і вона не повинна бути надто вже економ класу, інакше термін служби її буде недовгий.

Похожие страницы