Навигация+ 

Новобудова або вторинне житло: де купити квартиру?

Опубликовано Январь 30, 2019 – 21:24

Досить часто при покупці власного житла люди стоять перед вибором: чому віддати перевагу - первинного або вторинного ринку нерухомості? Безумовно, це питання є суто індивідуальним, і при виборі квартири слід керуватися виключно власними бажаннями і перевагами. У цій статті будуть розглянуті переваги і недоліки кожного з ринків нерухомості, які і допоможуть вам визначитися з вибором відповідного варіанту.

Предлагаем вам Несколько фактов о новом ЖК Броваров «Квартал Аллей» здесь вас ждут самые лучшие квартиры.

Житло в новобудові

Даний сегмент ринку сьогодні рясніє кількістю пропозицій. Вартість квартири в новобудові приблизно на 30-50% нижче, ніж ціна аналогічного об'єкта, представленого на вторинному ринку. Виходить, що таке придбання більш вигідно з економічної точки зору. Що стосується юридичної сторони питання, то тут набагато менше підводних каменів, ніж при купівлі об'єкта житлової нерухомості на вторинному ринку. Придбання квартири в новобудові - це гарантія того, що ви будете бути єдиним власником даного житла.

Сучасні квартири відрізняються просторими плануваннями. Тому купуючи житло в новобудові, ви можете не боятися того, що вам дістанеться об'єкт з малогабаритної кухнею або вітальні. Також суттєвою перевагою є наявність нових комунікацій.

Що стосується соціальної сторони питання, то покупка квартири на первинному ринку означає для вас те, що вас будуть оточувати люди вашого статусу. Але є у новобудов і недоліки. Якщо ви захочете заощадити і придбати квартиру в ще споруджуваному будинку, то вам доведеться чекати, поки його здадуть. Але ж очікування варто того!

Особливості вторинного ринку

Головна перевага такої покупки - це можливість відразу ж заселитися в житло і зареєструватися там. До того ж при виборі даного сегмента ринку ви зможете ознайомитися з широким асортиментом пропозицій в різних цінових категоріях. Є можливість вибрати будь-який район.

Але є у покупки квартир на вторинному ринку і деякі негативні моменти. Тут завжди присутній ризик придбання нерухомості з поганою історією. Цього можна уникнути, якщо залучити до процедури укладення угоди кваліфікованого юриста, який здійснить перевірку нерухомості на юридичну чистоту.

Також одним з істотних недоліків можуть бути люди, що живуть в цьому будинку. Цілком ймовірно, що поруч з вами будуть проживати особи, які ведуть асоціальний спосіб життя. А це, погодьтеся, не дуже приємно.

Також варто пам'ятати, що об'єкти, що представлені на вторинному ринку нерухомості, є старими. Інженерні мережі тут можуть перебувати в аварійному стані або зовсім бути прийшли в непридатність. Під'їзди тут часто потребують проведення капітального ремонту, а планування в квартирах - далеко не сучасні.

Таким чином, як первинний, так і вторинний ринки нерухомості мають ряд переваг і недоліків. При виборі відповідного варіанту для покупки орієнтуйтеся на власні переваги. Вивчіть всі наявні пропозиції, проаналізуйте, чи зручно вам буде добиратися на роботу, і інші важливі чинники. Головне, нікого не слухайте і вибирайте той варіант, який доведеться саме вам до душі. Пам'ятайте, що багато квартир на первинному ринку сьогодні здаються вже з обробкою. Враховуйте і цей параметр при аналізі цін на конкретні об'єкти нерухомості, представлені як на первинному, так і вторинному ринках нерухомості.

Похожие страницы