Навигация+ 

Вибираємо лічильник електроенергії в квартиру

Опубликовано Февраль 10, 2017 – 09:06

Сьогодні в будь-якому житловому приміщенні повинен бути встановлений прилад обліку електроенергії. Ця стаття допоможе відповісти вам на запитання, як вибрати лічильник електроенергії в квартиру в разі, якщо необхідно замінити вже встановлений. Сьогодні, багато виробників пропонують величезний вибір приладів обліку: індукційні, електронні, багатотарифні і лічильники потужності. Перш ніж Ви зробите вибір, необхідно оцінити їх переваги та недостакі.

Если Вам необходимо купить электросчётчик, большой выбор представлен на сайте компании "Самторг Электро".

У радянські часи найпоширенішим були індукційні лічильники, які і сьогодні продовжують працювати в 80% житлового фонду. Облік в таких приладах заснований на вихрових токах, які крутять диск і відповідно збільшують свідчення. Однак, такі прилади мають певну похибку при вимірюванні, і за рахунок його меншою чутливості до сучасних приладів можна трохи заощадити, наприклад на енергозберігаючих лампах і телевізорі в режимі очікування.

Відповідно до зміненими правилами, всі новобудови обладнають електронними приладами обліку. Електронні лічильники є більш точними, так як вимірюють не тільки реактивні, а й активні струми. Їх головним недоліком в поєднанні з сучасними електронними приладами є облік навіть незначного споживання, наприклад, від станції радіотелефонів, будь-яких пристроїв з таймерами і т.д ..

Серед різноманіття моделей лічильників Вибираємо лічильник електроенергії в квартіруелектроенергіі в квартиру, особливої популярності набувають двухтарифні лічильники. Такий прилад обліку дозволяє істотно економити людям, які ведуть «нічний» спосіб життя, так як він окремо враховує електричну енергію з 23.00 до 7.00, яка оплачується за нижчим тарифом. Однак, перед установкою такого приладу обліку слід переконатися в його ефективності. По-перше, дізнатися тарифи для такого приладу обліку в вашому регіоні. По-друге, необхідно провести попередній розрахунок, для цього спробуйте враховувати електричну енергію в нічний час протягом одного-двох місяців, а потім порівняти з показаннями і сумою на наявних платежах.

Ще одним нововведенням є лічильник, який враховує споживану потужність і електричну енергію. Оплата по таким лічильників проводиться за двома показниками, і, як правило, допомагає економити, тільки в випадках, якщо у вас потужне обладнання, і ви їм рідко користуєтеся.

Похожие страницы