Навигация+ 

Оптимальний вибір системи опалення

Опубликовано Ноябрь 8, 2016 – 18:30

Отже, який же вугілля вибрати для системи опалення на основі твердопаливного котла, щоб отримати максимальний ефект і прийнятну собівартість виробленої енергії? Однозначної відповіді на питання, яке вугілля краще для опалення будинку, не існує.

Самая доступная цена на уголь Антрацит Семечка в Харькове, доставка в любой уголок страны.

Перш за все, потрібно враховувати тип котла. Деякі різновиди подібних агрегатів спочатку створюються під певні види палива, тому мають характерні конструктивні особливості. Завантажувати антрацит в котел, який призначений для бурого вугілля, не рекомендується, так як єдиним результатом в цьому випадку стануть проблеми з обладнанням, аж до його виходу з ладу без можливості ремонту та відновлення.


Зазвичай, інформація по типу рекомендованого вугілля наводиться в паспорті котла. Якщо ж в документах з цього приводу нічого не сказано, то можна використовувати комбінований підхід. Розтоплювати побутові котли найкраще Довгополуменеве вугіллям, який добре розгорається. А зверху рівним шаром засипається антрацит. Якщо подібним чином завантажити котел вранці, то тепла, що виробляється вистачить на цілий день. Таким чином досягається істотна економія на паливі.

У давніших варіантах, коли серцем системи опалення є цегляна піч, для розпалювання найкраще використовувати дрова, а потім засипати в топку вугільні брикети або довгополум'яне вугілля, фракція якого характеризується як «зернятко». Великий вугілля в печах розгорається погано, тому його краще не використовувати.

Похожие страницы