Навигация+ 

Як вибрати квартиру в новобудові

Опубликовано Октябрь 12, 2018 – 19:50

Хочемо купити квартиру в новобудовах. Все-таки старі будинки занадто стандартні, нецікаві. Але і нові якісь нудні. Хто-небудь будує будинки за європейськими стандартами, щоб і вікна були великими, і планування продумана?

Узнать Почему новостройки Броваров «Лесной квартал» и «Крона Парк» пользователи форумов называют образцовыми для всей отрасли проектами? вы сможете на нашем сайте.

Ідеальна планування - це та, яку задаєте ви самі. У сьогоднішніх покупців квартир в монолітних новобудовах така можливість є. Тепер не ви повинні підлаштовуватися під типову планування, а квартира трансформується з урахуванням ваших потреб. Якщо в типових панельних будинках не можна було зносити стіни: максимум - зробити арку, то в моноліті ви можете "грати" рішеннями. Наприклад, зробити лаконічну спальню, розширивши вітальню зону або кухню-їдальню, або навпаки зменшити їх, виділивши додаткову дитячу.

Варто відзначити, що сучасні монолітні будинки принципово відрізняються від своїх попередників. На зорі монолітостроенія в Росії будували глибокі квартири, і природне світло проникав не по всій площі кімнат. Пізніше проектувальники усвідомили цей недолік, сьогодні в сучасному монолітному будинку квартири придбали правильну геометрію, стали високими і світлими. Це змінило уявлення про сучасні стандарти. Так, якщо в звичних нам будинках-хрущовках висота стель була 2,4 - 2,6 м, то сучасних монолітних - не менш 3-3,5 м. Ідуть в історію і вікна 1,3 × 1,4. На зміну їм приходять нові стандарти.

Отже, що сьогодні можна зробити в своїй квартирі? - Абсолютно всі! При бажанні можна знести всі стіни. Організувати два санвузли, що актуально не тільки для трикімнатних квартир. Останнім часом свій майстер-санвузол все частіше передбачають і покупці двокімнатних квартир. Актуальний тренд - відмова від шаф: їх замінює гардеробна.

Все це можливо завдяки тому, що в моноліті несуть є не стіни, а пілони. І ідеальний варіант - повна відсутність пілонів в житловій зоні. Всі несучі заховані в зоні санвузлів, зовнішніх стінах будинку а також стінах, що межують з міжквартирних коридором. Єдиний виняток - в трикімнатній квартирі: на площу в 90-100 кв. м. один єдиний пілон, обіграти дизайн якого легко. Навіть стіна лоджії - зазвичай «несуча» - тут не перешкода для креативу. Можна додати її до кімнати, облаштувати свій зимовий сад, робочий кабінет, бібліотеку або кальянную.

Похожие страницы