Навигация+ 

Поради при ремонті підлог: ламінат або лінолеум

Опубликовано Июль 26, 2019 – 10:02

При ремонті підлог ламінат зараз активно використовується багатьма власниками. Проте, і класичний лінолеум все одно залишається затребуваним матеріалом. Чи здатний він в якихось аспектах перевершити ламінат? У нього, як не дивно, досить багато переваг, про які варто розповісти докладніше. І тоді буде зрозуміло, чому лінолеум зберігає популярність і вибирається замість ламінату.

Заказать профессиональный ремонт офисов вы можете на www.kievgradoservis.com.ua/remont-ofisov, специалисты учту все ваши требования и пожелания.

1. Відносно невисока вартість

Навіть найякісніший, товстий і зносостійкий лінолеум обходиться приблизно вдвічі дешевше, ніж ламінат. Причому, економія стає ще помітніше, якщо врахувати, що при укладанні такого матеріалу практично не буває відходів. Тоді як ламіновані панелі потрібно відразу купувати з запасом, оскільки їх доводиться підрізати в відповідно до геометричних параметрів кімнати.

2. Мінімальна кількість швів в покритті

Коли роботи проводяться в приміщенні великої площі, одним шматком лінолеуму обійтися неможливо. Тобто доводиться укладати кілька полотен. В результаті утворюється суцільний довгий шов. Але при застосуванні ламінату швів дуже багато. Це означає, що під покриття можуть потрапляти забруднення і волога. Хоча на панелях присутні шипи і пази, надійного захисту вони забезпечити не здатні.

3. Більш висока вологостійкість

Укладати ламінат у ванній і на кухні небажано. Адже він незабаром зіпсується через підвищеної вологості і постійного контакту з водою. Зовсім інша справа - лінолеум. Він гідно протистоїть таким негативним навантаженням, не псується навіть при постійному контакті з водою.

4. Підвищені ізоляційні характеристики

Лінолеум великої товщини забезпечує більш помітну тепло- і звукоізоляцію, ніж самий якісний ламінат. При укладанні ламінату теж можна домогтися гарної ізоляції, але для цього доведеться укласти під нього підкладку. Наприклад, це може бути спінений поліетилен або пробка.

5. Елементарна технологія укладання

Настелити ламінат самостійно цілком можливо. Правда, в разі лінолеуму цей процес все одно набагато простіше. Залучати фахівців для монтажу такого підлогового покриття напевно не доведеться. Природно, вдасться ще й добре заощадити.

Загалом, у лінолеуму чимало позитивних якостей. І тепер має бути зрозуміло, чому багато власників вважають за краще ламінату саме це покриття для підлоги. Вибираючи матеріал, названі особливості обов'язково потрібно враховувати.

Похожие страницы