Навигация+ 

Регулювання підлоги при ремонті

Опубликовано Январь 13, 2020 – 10:17

Підлоги в цілому, як об'єднуючий всі загальні деталі полотно, де нормальний професіонал вміло розставляє складну меблювання, оздоблювальні елементи, сьогодні точно бувають настільки різноманітними, що тут взагалі впору заплутатися і досвідченого професіонала.

Кутовий алюмінєвий профіль замовити можна на цьому сайті, ціни приємні, якість надійна.

Придбання будь-яких підлогових покриттів просто доручимо власнику житла, зосередивши особливу цікавість в темі базових статей, функціональність яких визначає утилітарні і візуальні властивості всього статі.

Тепер обговоримо звичайно самий цікавий і цікавий настроюється варіант оснащення всіх чорнових покриттів, тому як він точно дозволяє прискорити механізм установки, точного підстроювання поверхні підлоги.

У сучасному секторі ремонтних матеріалів регульовані базові підлоги поділяються на регульовані бруси, регульовану фанеру. Такі підлоги закріплюються на болтах-опорах, що дозволяє зберегти певний простір між бетонною основою і брусами.

Цей проміжок слід використовувати для проведення необхідних комунікацій. Тим більше, простір потрібен для створення постійного кругообігу повітряних мас, а тому можна не турбуватися за такі неприємності, як грибок і пліснява.

Регульовані підлоги ціна , яких досить прийнятна, просто ставляться в багатьох приміщеннях. До теми основних достоїнств такої можливості слід зарахувати: стійкість механізму підлог, немає вологих робіт, швидкість установки.

По суті технології настроюються підлог міститься використання сталевого стрижня, плюс контргайки, що загвинчується в брусах або фанерному покритті, що допомагає за допомогою настроювання положення гайки піднімати і знижувати певну ділянку чорнового покриття щодо бетону.

Почати монтаж чорнової підлоги необхідно з придбання хороших будматеріалів: фанери і бруса. Вони повинні бути просушеними, без дірок і відбитків гниття, рівними.

Основа, яка використовується при монтажі базового покриття підлоги, повинна мати міцність: плити перекриттів, хороша стяжка.

Після того як все чисто, пора підходити до установки чорнового покриття. Раніше було сказано, при установці такого покриття задіюється окрема додаткова гайка, для надійного закріплення з різьбленням.

Під час затягування верхніх гайок, за допомогою яких вони фіксуються як повинно, треба брати до уваги властивість дерева лаг з огляду на те, що елементи можуть врізатися в тіло деревини на пару міліметрів.

Іншими словами, внаслідок цього поверхню підлоги буває трохи нижче спочатку спланованого показника. В процесі варто застосувати вимір лазером, оскільки з ним можна домогтися необхідної висоти.

Сподіваємося, що дані поради допоможуть зробити правильний вибір!

Похожие страницы