Навигация+ 

​Процес забарвлення шпалер

Опубликовано Февраль 6, 2019 – 16:21

Не поспішайте фарбувати відразу всю поверхню. Спочатку нанесіть пробну фарбу на невелику частину шпалер. Можна для цього використовувати відрізок рулону, після висихання подивіться вийшов колір, порівняйте ефект при денному і штучному освітленні.

Не забувайте, що після висихання майже всі фарби трохи світлішають. Якщо необхідно - доведіть фарбу до потрібної густоти і кольору.

Вы можете купить качественные пластиковые окна в москве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед початком фарбування, необхідно відбити малярським скойтчем лінію уздовж стелі і відвести за допомогою кисті фарбою в важкодоступних місцях:

 • кутах
 • під стелею
 • уздовж плінтусів уздовж підлоги
 • у батарей
 • Якщо вирішили пофарбувати шпалери в один відтінок, то потрібно скористатися ворсистим валиком. Опустіть валик в ванночку з фарбою, і добре його прокатати, щоб фарба рівномірно вбралася.

  Після трохи відіжміть валик, провівши його за ребристої поверхні ванночки. Тепер починайте фарбування рухами зверху вниз. Намагайтеся легко і акуратно притискати до поверхні валик, але при цьому не дуже сильно.

  Наносите фарбу без пропусків і рівномірно. У важкодоступних місцях фарбувати можна поролоновою губкою або пензликами різної товщини. Фарбувати шпалери потрібно в два шари, це необхідно, щоб добре зафарбувати підставу і «перекрити» початковий однотонний або білий колір шпалер. Наступний шар фарби треба наносити після просушування першого.

  Іноді шпалери фарбують різними кольорами в кілька підходів. Тобто спочатку фарбують в один колір, а після висихання - зверху промакивать фарбою іншого кольору.

  Або фарбують різні частини стіни в контрастні кольори. Це залежить від ваших бажань оформлення кімнати.

  Якщо через час ви захочете перефарбувати шпалери - то сміливо можна робити фарбування поверх старої. Процес забарвлення такої ж, але є нюанс. Якщо перефарбовувати темний колір в світлий, то спочатку потрібно пофарбувати шпалери білою фарбою, а потім вже нанести необхідну забарвлення.

  Щодо того, яка кількість разів можна фарбувати шпалери - то, звичайно це зазначено в інструкції виробника. Але тут є такий важливий аспект - бамбукові шпалери не варто фарбувати більше 3 - 5 разів, інакше шпалери повністю втратять зовнішню привабливість, а рельєф просто пропаде під шарами фарби.

  Похожие страницы