Навигация+ 

Профілі для плитки

Опубликовано Сентябрь 13, 2017 – 07:34

Профіль для плитки - важлива деталь при монтажі керамічного покриття, яка одночасно виконує і практичні, і естетичні завдання. Він встановлюється між плитками на спеціальний плитковий клей і зовні нагадує фриз або керамічний бордюр. Застосовуючи профілі для плитки, можна вирішити ряд технічних проблем і створити неповторний дизайн приміщення.

Завжди у продажу профіль для плитки на цьому сайті за найкращою ціною

Види

В основному профілі для плитки відрізняються матеріалом, з якого вони виготовлені, але також існують відмінності у відтінках, фактурах і декорі. Найпоширенішими профілями є наступні:

Профіль для плитки алюмінієвий - в більшості випадків має плоску або закруглену форму, використовується для з'єднань прямих стиків і криволінійних ділянок. Розроблено для установки в загальному процесі укладання керамічної плитки.

Профіль ПВХ - практичний у використанні, має широку колірну палітру, виконує декоративну функцію. Використовується для захисту та оформлення внутрішніх і зовнішніх кутів керамічної плитки, для ущільнення кутів стін і підлоги в кухні, ванній, санвузлі і т. д.

Кутовий профіль для плитки - використовується для захисту і надання акуратності внутрішнім і зовнішнім кутах, окантовки ступенів, додання завершеності обробці приміщень. Це металевий профіль для плитки, що виготовляється з алюмінію, латуні або нержавіючої сталі.

Декоративний профіль для плитки - естетична модель, яка виконується з різних матеріалів з різноманіттям фактур і прикрас, що має широку колірну гамму. Такі профілі приховують недоліки і підкреслюють достоїнства приміщення.

Похожие страницы