Навигация+ 

Профільований брус для будівництва будинку

Опубликовано Ноябрь 30, 2017 – 11:11

Застосування деревини є одним з найбільш основних напрямків в заміському житловому будівництві. Особливо актуально і популярно серед приватних забудовників використання в якості будматеріалу профільованого бруса. Будинки з профільованого бруса більш технологічні в відміну від колоди, завдяки використанню елементів прямокутного і квадратного перетину і наявності профільних пазів і замкових з'єднань.

На сайте www.easy-light.com.ua вы найдете самые уникальные и оригинальные люстры для своего дома.

Традиційно до профільованому брусу відносять прямокутні вироби з деревини природної вологості або камерної сушки, виконаних з цілісного масиву дерева. Це матеріал володіє ідеальною геометрією і високою точністю лінійних розмірів, що забезпечує не тільки швидку і якісну збірку будинку, але і захист межвенцових швів, а також від попадання вологи всередину будівлі. Дерев'яні будинки, побудовані з профільованого бруса, зовні відрізняються гладкими зовнішніми і внутрішніми стінами, які можна залишити без додаткової обробки, що дозволить заощадити частину коштів, виділених на будівництво.

Завдяки наявності замкових з'єднань процес будівництва під силу навіть людям, які не є профільними фахівцями. Однак при зведенні будівлі існує маса особливостей і нюансів, які вимагають практичних знань і досвіду, тому будівництво дерев'яних будинків краще довірити професіоналам.

За своїми розмірами профільований брус представлений на ринку в широкому асортименті, популярними варіантами є такі розміри перерізу: 100 * 150, 150 * 150, 200 * 150 мм. Для будівництва невеликого дачного будиночка, де передбачається проживати тільки в теплу пору року, немає необхідності використовувати матеріал з великим перетином. У той час як для котеджу, розрахованого на постійне проживання, необхідно враховувати клімат і вибирати якісний брус відповідних розмірів. Якщо планується додаткова обробка, то можна заощадити, купивши брус меншого перетину і використовувати утеплювач в якості додаткової теплоізоляції стін.

Споживачі все частіше зупиняють свій вибір на покупці будинку з профільованого бруса через його високих експлуатаційних характеристик. Та й кінцева вартість такого будови буде нижче, ніж з інших деревних матеріалів, при збереженні презентабельності і краси будинку.

Похожие страницы