Навигация+ 

Маршові сходи для приватного будинку

Опубликовано Май 28, 2020 – 11:44

Маршові сходи є найбільш прийнятним варіантом для багаторівневої квартири або приватного будинку. Сходинки таких сходів розташовані на похилому прямій ділянці - марші.

Для того, чтоб сделать интерьер уникальным рекомендую продукцию компании Альмета Груп, ведь стекло делает помещение более изящным и интересным.

Рекомендована кількість ступенів на 1 марші не більше 10-12 штук.

При обмеженому просторі будинку застосовують поворотні сходи як тут , мають 2-3 маршу.

При такій конструкції марші повернені один до одного під кутом 90 або 180 градусів. Зазвичай сходи зводять уздовж стіни кімнати, а в просторі під нею обладнають комори кімнати або зони відпочинку.

Недоліки маршових сходів

Основними недоліками маршових конструкцій є їх великі габарити.

Дані конструкції займають досить велику кількість корисної площі приміщення.

Типи маршових сходів

Залежно від матеріалу, з якого виготовляються подібні сходи, вони діляться на кілька типів:

Маршові сходи з бетону встановлюються в основному в під'їздах багатоквартирних будинків, лікарнях, громадських установах, магазинах. При установці в приватному будинку сходи такого типу доведеться обшивати утеплювачем і облицьовувати, так як бетон є холодним матеріалом.Сходи з каркасом з металу прекрасно поєднуються з цеглою, деревом, склом та іншими матеріалами. Часто дерев'яні східці укладають на металевий каркас, створюючи вигідну композицію, що підкреслює індивідуальність приміщення. Найбільш поширений метал для сходів - це сталь. Для виготовлення декоративних елементів використовують також алюміній і латунь.

Дерево - це основний матеріал, який застосовується для побудови сходів. Однак при виборі такого матеріалу слід пам'ятати, що сходи з деревини хвойних порід швидко приходять в непридатність, рассихаясь і розхитуючись. Для таких цілей рекомендується застосовувати деревину твердих порід.

Ще одним матеріалом для побудови сходів служить скло . Його в основному використовують для оздоблення сходів в приміщеннях з інтер'єрами, виконаними в сучасному стилі. Для цих цілей скло використовується загартоване або ламіноване. Недоліком такого матеріалу є його крихкість.

При вирішенні різних дизайнерських завдань зводять сходи з відкритим або закритим каркасом. У сходах з відкритим каркасом відсутні вертикальні панелі під сходами, що надає легкість сходовому марші. У сходах з закритим каркасом він прихований різними матеріалами.

Будівництво маршових сходів повинно проводитися відповідно до креслень і проектною документацією, розроблених при будівництві будинку. Безпечні кути нахилу, довжина маршу, висота захисної огорожі регламентуються будівельними нормами і правилами, суворе дотримання яких дозволить побудувати в будинку комфортну і безпечну сходи.

Похожие страницы