Навигация+ 

​Садові меблі - заключний штрих в створенні затишного саду

Опубликовано Декабрь 4, 2018 – 21:04

Ні що так не надає завершеності ландшафтного дизайну як правильно підібрана садові меблі. На перший погляд це видається не важким завданням, але це не так, тому що потрібно враховувати безліч чинників до моменту її придбання.

Найбільш популярними елементами в цій категорії є:

- Розкладні столи та стільці;

- Навіси і павільйони від сонця;

- Всілякі розкладачки і лавочки.

Яку садові меблі купити

Асортимент матеріалів, з яких можна виготовляти таку продукцію, досить різноманітний. Для ознайомлення з ним найбільш вдало підійде каталог магазину «Наша стройка», саме тут можна купити садові меблі від різних вітчизняних та зарубіжних виробників. Найбільшого поширення для виробництва отримали такі матеріали:

Печать на пакетах заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дерево. У більшості випадків садові або дачні меблі виготовляються з твердої деревини, яка стійка до зовнішніх впливів. Ідеальний варіант - тропічний тик, його деревина не набухає і не гниє, тому не тріскається і не боїться атмосферних опадів і коливань температури. Вироби з неї можна сміливо залишати на вулиці. Єдиний недолік - висока ціна. Бюджетним варіантом є акація, ялина і сосна.

Пластик. Такі меблі для дачі вже давно влаштувалася на ділянках наших співвітчизників. Пояснюється це її низькою ціною, широким вибором кольору і форм. Крім цього вона не вимагає за собою особливого догляду. Головна її особливість полягає в тому, що вона чудово вписується в стиль хай-тек.

Вербова лоза. В останні роки отримала велику популярність, її ажурні переплетення чудово вписуються в стиль кантрі. Вона досить комфортна, але через те що її виробляють вручну вона має високу вартість. Тому почала набирати популярність плетені меблі для саду зі штучних пластикових ниток. Зовні відмінності практично непомітні, але догляд за нею не потрібно.

Метал. Вироби з нього найбільш довговічні, але і вартість їх «кусається». Останнім часом зустрічаються симбіози матеріалів, наприклад, металева лавка з плетеними з лози спинкою.

висновок

Купуючи садові меблі, орієнтуйтеся не тільки на цінову політику, але також і на особисті відчуття при її використанні і на те, як вона впишеться в подальшому в інтер'єр. Найкраще заздалегідь обміркувати всі дрібниці і варіанти, а також накидати невеликий ескіз.

Похожие страницы