Навигация+ 

Вітальня і спальня в одній кімнаті

Опубликовано Май 3, 2018 – 05:53

Більшість не можуть дозволити собі придбати велику квартиру і змушені задовольнятися невеликими приміщеннями. Багато молодих сімей змушені купувати однокімнатну або невелику двокімнатну квартиру, для того щоб мати окремої житло. Крім того, в більшій частині стандартного житла не може бути влаштована квартира класичного типу, в якій будуть вітальня, спальня і дитяча кімнати. У цьому випадку доводиться об'єднувати в одній кімнаті кілька функцій, одним із прикладів такого об'єднання є поєднання вітальні і спальні .

Купити латунний профіль для плитки і підлоги можна на цьому ресурсі за ціною виробника

Багато людей старшого віку звикли до того, що в вітальні розташовується спальне місце для одного з членів сім'ї. Як правило, у вітальнях встановлювався розкладний диван, який легким рухом руки перетворювався в ліжко. Дивани-книжки, які проводилися кілька десятків років тому, були не дуже зручними, люди великого зростання не могли добре виспатися на них. В даний час при поєднанні вітальні та спальні в одній кімнаті застосовуються різні методи зонування приміщення.

Одним з найбільш простих методів зонування є установка шафи-купе, який буде відгороджувати спальне місце від зони відпочинку. Шафа-купе може бути виготовлений за індивідуальним замовленням, і прекрасно впишеться практично в будь-який інтер'єр, а двоспальне ліжко, яка може бути розміщена за шафою, буде не помітна в зоні відпочинку.

Більш дешевим способом зонування може стати установка стелажів, на яких можуть бути розміщені книги, диски, сувеніри або кімнатні рослини.

Ще одним способом зонування приміщення вітальні і спальної може стати розміщення екрану, який може бути використаний для перегляду фільмів у домашньому кінотеатрі.

Одним з класичних способів зонування в вітальні, яка поєднана зі спальнею, є установка ширми. Даний спосіб дуже зручний і простий, в разі необхідності ширма може бути легко зібрана. У деяких випадках для зонування кімнати можуть застосовуватися розсувні конструкції, які також дуже легко встановити своїми силами.

Виробники меблів також пропонують різні види меблів , яка може бути використана для зонування вітальні, наприклад, ліжко, яка перетворюється в шафу. Подібна меблі коштує недорого, і проста в експлуатації.

Нарешті, одним з найбільш маловитратних способів поділу вітальні і спальні може стати розстановка горщиків з великими рослинами.

На перший погляд, здається, що вітальня і спальня, які розміщені в одній кімнаті, повинні мати багато спільного в оформленні інтер'єру . Насправді сучасні оздоблювальні матеріали та ваша фантазія дозволять зробити два абсолютно різних приміщення в одній кімнаті. Якщо якийсь час назад вважалося, що вся підлога в кімнаті повинен бути однаковим, то в даний час можна укласти кілька видів ламінату в одній кімнаті, виділивши, таким чином, зону вітальні та спальні. Оздоблення стін в кімнаті також може бути різною, наприклад, стіни в гостьовій частині кімнати можуть бути оброблені штукатуркою, а в зоні спальні обклеєні шпалерами.

Особливу увагу необхідно приділити висвітленню вітальні та спальні в одній кімнаті. Найімовірніше, у вітальні стоїть зосередити кілька джерел світла, які будуть висвітлювати стіл і місця для відпочинку, для «спальної» частини кімнати більше підійде приглушене світло. Розмістити світлові прилади можна на підвісній багаторівневому стелі, який також може мати різне оформлення. Також варто подумати про підлогових світильниках, які можуть бути розміщені як в вітальні, так і в спальній частині кімнати.

У разі якщо ваша кімната, яка служить вітальні і спальнею , настільки мала, то необхідно скористатися легкої переносний меблями, яка дозволить швидко перетворити спальню в вітальню і назад. Кілька легких крісел можуть бути переставлені в будь-яку точку кімнати, а невеликий складаний столик може бути переміщений, легко розкладений і встановлений для прийому гостей. В даний час продається велика кількість меблів, яке містить в собі кілька функцій, наприклад, крісло - ліжко може служити як меблями для вітальні, так і меблями для спальні.

В даний час багато дизайнерів рекомендують розташовувати спальне місце під стелею, такий варіант більшою мірою підійде для одиноких людей або для дитячої кімнати. Багато людей не можуть утримувати свої житла в ідеальному порядку, а деякі предмети через нестачу місця просто нікуди поставити. У цьому випадку дизайнери рекомендують приховувати прасувальну дошку, пилосос або швейну машинку за шторами, які далеко не завжди будуть захищати вашу кімнату від сонячних променів.

Похожие страницы