Навигация+ 

Виготовлення гранітних пам'ятників в КАМКОР

Опубликовано Декабрь 1, 2017 – 11:25

Хоча наш сайт і присвячений будівництву дерев'яних конструкцій, вирішили трішки затронути і пам'ятники з граніту. Таку ідею мені подав один мій знайомий, який часто приїжджає на мою пилораму і бере дерев'яні дошки, які використовують для укріплення опалубки при встановленні пам'ятників.


Дуже багато людей, котрі зіткнулися з біллю втрати родної людини, запитують: "де можна замовити пам'ятник?". Бо хочеться, щоб це було якісно зроблено, і тут здавалося б, що всі повинні відноситися до такої роботи з розумінням. Та не тут то було.

Багато фірм халатно відносяться до виготовлення пам'ятників. Деякі дають людям пам'ятник з тріщинами, сколами, незаполірованими торцями, не роблять фаски на гранях деталей пам'ятника та ін. Однак, знову повернусь до свого знайомого установщика - всі свої роботи, які він бере на установку, везе з Коростишева - від фірми КАМКОР (їх сайт - http://kamkor.com.ua/ua). Вони роблять гранітні пам'ятники дуже якісно і відповідально відносяться до кожної дрібнички. За словами установщика, ніколи проблем з замовниками не було - все поліроване, вигладжене і камінь габбро дуже хороший.

Похожие страницы