Навигация+ 

Як вибрати гачки для рушників у ванну кімнату?

Опубликовано Июль 11, 2017 – 06:40

Вибравши підходящі за стилем і практичності гачки для рушників, визначившись з їх кількістю, ви можете їх прикріпити до стіни. Слід зазначити, що вішати потрібно так, щоб дістати до рушники міг і дорослий, і дитина. Так, щоб вони були доступні і не доводилося тягнутися. Адже можна посковзнутися, впасти і отримати серйозні травми. До речі, про травми. Категорично заборонено використовувати полотенцедержателі у вигляді планок як поручні для ванної. Вони не розраховані на великі навантаження і під вагою людини обірвуться, що призведе до ударами. Зазвичай кріплення йдуть вже в комплекті при покупці, і все, що залишається, - знайти підходяще місце і правильно виконати установку.

Купить крючки для ванной комнаты по хорошей цене Вы можете на сайте компании A-DV.

У переважній більшості випадків для обробки стін використовується кахель. Багато умільці, не бажаючи зв'язуватися зі свердлінням його тендітної поверхні, монтують гачки в стики між плитками. Але при цьому не враховують, що саморізи розширюють щілини і "підривають" кахель.

Просвердлити кахельну плитку зможе кожен. Потрібно тільки дотримуватися декількох простих принципів. Для виконання робіт знадобляться:

електрична дриль;

шуруповерт;

свердла для кераміки і скла;

маркер;

рівень;

малярський скотч або ізолента.

Перший крок - визначити кількість отворів для кріплення. Їх відзначають маркером, сліди від якого потім легко стерти з плитки. Якщо отворів буде кілька, їх вирівнюють за допомогою рівня. Поверх міток наклеюють скотч, який не дасть свердла гуляти по слизькій поверхні і дряпати її.

Деякі майстри радять попередньо накерніть плитку, тобто зробити невелике заглиблення, щоб свердел не вискакувало. Але якщо не розрахувати удар, можна розколоти тендітну поверхню. Тут потрібна практика.

Свердління плитки виконується в безударном режимі, спочатку на малих, а коли буде пройдено шар глазурі, на середніх оборотах. Час від часу свердло потрібно охолоджувати. Кераміка - досить твердий матеріал, тому в запасі повинно бути нове гостре свердло.

Пройшовши до стіни, свердло слід змінити на відповідне для матеріалу, з якого зроблений будинок. Свердління продовжують на середніх оборотах, але можна включити режим ударів.

Домігшись потрібної глибини, знімають скотч, після чого вставляють пробки і кріплять гачки.

Початківцям домашнім майстрам фахівці радять попередньо спробувати свої сили на старій або битою плитці.

Ось, власне, все, що необхідно, щоб вибрати і повісити в своїй ванній гачки для рушників.

Похожие страницы