Навигация+ 

Будівництво Будинки з Колоди

Cамостоятельно будівництво будинків з колоди

Сучасне будівництво будинку

Переймаючись питанням, в якому будинку хотілося б жити, чомусь згадуються терема з дитячих казок.А чому б і ні? У дерев'яному будинку прекрасний внутрішній клімат: взимку тепло, а влітку прохолодно, завжди сухо, навіть у дуже вологій місцевості, прекрасний насичений аромат деревини створює не просто затишок, але і прекрасну атмосферу для життя і творчості.У пошуках ідеального житла неминуче приходиш до усвідомлення, що краще, ніж з колод будинку ніхто нічого не придумав.Вони красиві, практичні, не вимагають обробки, прекрасно зберігають тепло і абсолютно екологічно чисті, якщо не сказати навіть цілющі.Будівництво дерев'яного будинку - справа дуже відповідальна і трудомістка, хоч наші предки в переважній більшості своїй зводили такі будинки самостійно, кожен знав технологію, яка передавалася з покоління в покоління, але на сьогоднішній день нитку знань перервалася.Хороших зодчих залишилося зовсім мало, зате з'явилися промислові способи будівлі дерев'яних будинків.Звичайно ви можете вибрати будинків з колоди під ключ, але в рамках даної статті розглянемо варіанти, як можна побудувати самостійно будівництво будинків з колоди.

 

Оцилиндрованное або стругана (рубане) колода - що краще?

 

Усього колод будинками називають два види будівель: перший - з рубленого колоди, т.е. остроганного вручну, його ще називають «дикий зруб», другий - з колоди, оцилиндрованного на спеціальному верстаті.Давайте розберемося, який варіант краще.

Возможно, вам понравится
Будівництво приватного будинку з
Будівництво приватного будинку з
Будівництво будинку з ОЦБ взимку
Будівництво будинку з ОЦБ взимку
Будівництво будинку з ОЦБ. Частина 2
Будівництво будинку з ОЦБ. Частина 2

Пиломатеріали від ТОВ «Хлиновстрой» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
Компанія «Hlynovstroj" є лідером будівельної техніки і спеціалізується на виробництві високо якість пиломатеріалів takih, як оциліндрована колода та інші сучасні матеріали, необхідні для будівництва дерев'яного будинку.

Похожие страницы