Навигация+ 

Будівництво Будинки з Колоди Етапи

Порядок (етапи) будівництва дерев'яного будинку

Етапи 2-2 Етапи 2-3

Який порядок будівництва дерев'яного будинку з колоди або бруса? У цій статті ми розповімо оптимальний порядок етапів будівництва будинку.

 

1. Фундамент. На етапі будівництва фундаменту дерев'яного будинку бажано провести все "нульові" роботи - прокладка зовнішньої каналізації, введення води в майбутній будинок і т.п. - в подальшому Виконання покрівельних цих робіт буде складнішим, трудомістким і дорогим.На цьому етапі утеплення фундаменту зазвичай не робиться.

 

2. Зруб - монтаж зрубу з оциліндрованих колод або бруса.

 

3 Дах - Установка ферми, obrešetki, покрівельні без теплоізоляції з внутрішньої сторони.Роботи з влаштування покрівлі дерев'яного будинку можна починати безпосередньо після закінчення монтажу зрубу.Складні, багаторівневі покрівлі на період усадки зрубу укриваються тимчасовим покрівельним покриттям.

 

4 імплантати Srubu - після Srubu збірка і монтаж покрівельного будинку повинні Деякі postoât 'і дати імплантати - як правило, до шести місяців.На період усадки будови категорично забороняється кріплення вертикальних планок, труб, рейок, установка віконних і дверних блоків без усадочних пропилов або зазорів.Складним зрубам може знадобитися додаткові огляд і обслуговування в період усадки зрубу.

 

5. Закрити зовнішній контур будинку:

 
     
  • утеплити фундамент;
  •  
  • утеплити покрівлю;
  •  
  • встановити вікна та вхідні двері.
  •  
 

6. Монтаж стель 1-го і 2-го поверхів.

 

7. "инженерки" - монтаж внутрішньої інженерної частини: котельня, водопровід, електрика, сантехніка, опалення.

 

8 Šlifovka і кольорові Srubu - зовнішніх стін - в теплу пору року, Внутрішні стіни - Відправив після нагрівання будинку.

 

9 Монтаж Поверх.

 

10 Процедура установки.

 

Nesoblûdenie порядок будівництво дерев'яного будинку може понести наслідки neželatel'nye - Наприклад, якщо зовнішній контур поряд з будинком vysyhaniâ і усадки Srubu, břevno внутрішніх справ стіни можуть "zacvesti" т.е. покритися синявою. Таких моментів при будівництві будинку з колоди або бруса виникає маса і їх необхідно враховувати ще на етапі проектування дерев'яного будинку.Ось чому так важливо довіряти проектування і будівництво будинку з оциліндрованих колод і бруса досвідченим спеціалізованим організаціям і бригадам.

 

Коли краще будувати дерев'яний будинок?

 

Перевага дерев'яного будинку в тому, що його можна будувати цілий рік.Тільки роботи з будівництва фундаменту краще (і дешевше) проводити в теплу пору року.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинку з колоди. З
Будівництво будинку з колоди. З
Будівництво будинку з колоди (03)
Будівництво будинку з колоди (03)
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з

Завершено основний етап реставрації «будинку Бродського» в НОРИНСЬКИЙ & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
Tem не менше, novodelom Це Уточніть ім'я декілька - Більшість елементів izby старі структури були збережені: для цієї оригінальної vency ретельно markirovany процедури заміни Srubu, будівельники замінити тільки sgnivšie журнал.Для заміни були ..

Роботи йдуть за графіком & Nbsp; & mdash; & nbsp; Літературна Росія
.. Ми повертаємося до цієї теми. 49 років тому - 23 вересень 1965 року - закінчилася посилання знаменитого поета Йосипа Бродського.До цієї дати в НОРИНСЬКИЙ, де він відбував заслання, завершений основний етап відновлення будинку... а зимовка – шифером.

Основний етап реставрації будинку Бродського в НОРИНСЬКИЙ завершений & Nbsp; & mdash; & NBSP; Двіна-Інформ
Головна відновлення Стадія додому Бродського в Norinskoj закінчив.Основний етап реставрації будинку Бродського в ..

Скільки коштує будинок з циліндричного колоди & Nbsp; & mdash; & NBSP; Нові Хроніки
Вартість будинку циліндричної břevno Barcode залежить від розмірів его і конфігурацій.До найбільш високої цінової категорії ..

Похожие страницы