Навигация+ 

Будівництво Будинки з оциліндрованих колод

Будинок з оциліндрованих колод під ключ

Останнім часом в Росії будівництво будинків з оциліндрованих колод стає все більш популярним.

 

«Золотою серединою» між максимальною природністю, властивої будинкам зі зрубу, і сучасної легкістю, властивою каркасним будовам, є будинки з оциліндрованих колод.На перший погляд це все ті ж традиційні будинки, які будувалися в Росії багато століть тому.Однак при цьому і зводити їх набагато легше, і жити в них в рази комфортніше.

 

При збереженні зовнішнього вигляду старорусских дерев'яних будинків змінюються всього лише параметри колод.Вірніше, змінюється їх рівень підготовки до будівельного процесу.

 

На відміну від звичайних колод оцилиндрованні проходять попередню сушку, в результаті чого період усадки будинку стає менш тривалим.Однак перед просушуванням, яка проводиться з чітким дотриманням температурного режиму, здійснюється обробка колод в спеціальних верстатах.

 

Попередньо очищені від кори, колоди проходять через фрезерний верстат.Після того, як за допомогою верстата колоди знаходять циліндричну форму і гладку рівну поверхню, відбувається процедура їх торцювання.І якщо всі попередні етапи відбувалися без орієнтування на конкретне будова, то з даного етапу починається «підгонка» кожної колоди під певний будинок.Для цього на певних відстанях створюють венцовие чашки (замки), а також пази і шипи.

 

Потрібно сказати, що клиновидні замки, які створюються за допомогою вирізування пазів і шипів, додають дому з оциліндрованих колод під ключ відразу дві переваги .

  Во-первых, такой дом легче построить. И это неудивительно, ведь всю работу по подбору и размещению бревен помогает выполнять станок.  

По-друге, колоди розташовуються один над одним так, що порівняно із звичайним, неоціліндрованним матеріалом, збільшується площа їхнього зіткнення.Відповідно, холодне повітря і волога втрачають всі шанси для того, щоб потрапити всередину стіни, а тим більше в приміщення.

Возможно, вам понравится
Будівництво з
Будівництво з
Будинки з оциліндрованих
Будинки з оциліндрованих
Будинки з оциліндрованих колод
Будинки з оциліндрованих колод

Три війни Микити Перфильева & Nbsp; & mdash; & NBSP; Якутія
Руки tânulis 'в privyčnomu зусилля, prišlos' мріє Фартухи для зброї, naspeh proŝat'sâ з дружиною Mariej Timofeevnoj з двома detkami.У складі .. У березні 34-го, прив'язавши до саней з дітворою й мізерними пожитками корову, рушили до Лєни.

Використання фольги для будівництва лазні в Іспанії & Nbsp; & mdash; & NBSP; Каталонія без посередників
Варіанти .. Вбудований vybiraût власників будинку в Іспанії.Так, економні вибирають і встановлюють готові кабінки. Але досить часто, як в Росії, власники будинків в Іспанії лазні будують « своїми руками »(тобто руками будівельників), з урахуванням свого смаку і вимог.

Похожие страницы