Навигация+ 

Будівництво Будинки з Строган Колоди

Будівництво дерев'яних будинків з струганого колоди

деревянный загородный дом под ключ  

Дерев'яні будинки, зрубані вручну за канадською технологією -  
стругана колода рубане в чашу з затёсом і шипом.

 

Будівництво дерев'яних рубаних будинків було традицією на Русі.З плином часу змінювалася мода, уявлення про технології, дизайні і комфорті, але дерев'яні рубані будинки залишаються затребуваними і зараз.

 

Достаток пропозицій на ринку заміського будівництва будинків грунтовно збиває з пантелику, але досвід показує, що людина, що бажає побудувати заміський будинок для постійного проживання, як правило, схиляється до ручної елітної рубці.Ви самі замовляєте товщину стін і спосіб рубки.

 

Будівництво дерев'яних будинків під ключ

Дерев'яний котедж з струганого колоди під ключ.
Такий будинок надійний і готується, в ньому затишно і спокійно всім його мешканцям.Такий будинок - гордість господарів, в нього люблять запрошувати гостей та гості люблять бувати в ньому.

Рубка з протескі стін всередині

Будівництво дерев'яного будинку з протескі стін всередині.Такий вид рубки дозволяє збільшити внутрішню площу будинку і разом з цим зберегти товщину стін.

сруб деревянного рубленного дома с внутренней протеской стен Дерев'яний рубаний котедж під ключ

Дерев'яний котедж під ключ, зрубаний за канадською технологією.
Сучасна архітектура демонструє дерев'яні будинки, які красиві і комфортні.

Гостьовий будинок з струганого колоди

Гостьовий дерев'яний будинок під ключ з струганого колоди, зрубаний за канадською технологією.
Такий гостьовий будинок може використовуватися як самостійна будівля на невеликій ділянці.

Зруб дерев'яного будинку з струганого колоди

Етап будівництва дерев'яного заміського будинку з струганого колоди.Рубка зрубу за канадською технологією.  

Будівництво дерев'яного будинку під ключ | фрагмент котеджу

Фрагмент дерев'яного заміського будинку (котеджу) з струганого вручну колоди.Канадська технологія рубки.  

Рубка дерев'яних будинків за канадською технологією

Доброзичливий і гостинний дерев'яному будинку властивий особливий шарм - у тому заслуга дерева, несучого позитивну енергетику живої природи.

деревянные дома под ключ Дерев'яний будинок з струганого колоди | вид всередині

Стики колод, звані "рубка кута в чашу", нітрохи інтер'єр не псують.Навпаки, вони символічно ділять приміщення на частини.  

Будівництво зрубу дерев'яного будинку

Будівництво зрубу будинку (котеджу) на нашій будмайданчику.Оцініть всі переваги елітної ручної рубки. Не дивно, що такі дерев'яні будинки стають модними і затребуваними.

Зруб гостьового будинку з рубаним фронтоном

Здавна рубаний фронтон забезпечував теплоізоляцію подкровельного поверху, дозволяючи тим самим максимально щільно використовувати житловий простір рубаного дерев'яного будинку.

В сучасному колод будинку з'єдналися досвід і традиції минулого з технологіями, дизайном і комфортом справжнього.Актуальна тенденція сучасного дерев'яного будівництва - поєднання простоти і витонченості конструкції, що дозволяє зробити будинок елегантним і затишним, таким, що відповідає вимогам енергозбереження та обладнаним за останнім словом техніки - ідеальним місцем для життя.

 

Колоди строгаются рубанком вручну (будь то проста лазня або елітний котедж), що максимально зберігає верхній захисний шар колоди.

 

Існує багато видів рубки, і ми в свій час працювали з усіма.Так що, за бажанням замовника, виготовимо зруб з використанням будь-якої технології рубки кута.

 

Але життя не стоїть на місці, і сьогодні найбільш технологічною та прогресивної рубкою будинків з колоди ми вважаємо канадську рубку.

 

Весь секрет канадської рубки полягає в знятті щічок з боків колоди і доданні йому трикутного профілю в області накриття його чашею верхньої колоди.Тому чаша приймає форму трапеції. І в цьому випадку, при висиханні нижнього колоди, верхнє колоду самоосажівается за рахунок трапецієподібної чаші і в кутах не відображається зазорів, властивих зрубам з круглими чашами.

 

Деякі називають такий вид рубки канадським замком, але, враховуючи, що в чаші використовується шип (курдюк, потёмок), здавна застосовувався і на Русі, ми називаємо це рубкою кута в чашу з шипом і затёсом.

Возможно, вам понравится
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків
Будинки з оциліндрованих колод
Будинки з оциліндрованих колод
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з

З якого матеріалу краще всього побудувати дачу & Nbsp; & mdash; & NBSP; Блог Челябінськ
Це природні екологічні матеріали, розумна ціна, kratčajšie Умови будівництво.Технології, якими сьогодні володіють будівельні компанії, дозволяють побудувати будинок з бруса за 14-25 днів площею 80 кв.км. ..

Похожие страницы