Навигация+ 

Як Будувати Будинок з Колоди Відео

Будинки з колоди і бруса з Костроми

заготовка бревен для домовЧухломской ліс - це те, з чого починається наш екологічний, виготовлений у відповідність із традиціями колод будинок.Не багато хто знає, що будинки з колоди мають унікальні властивості "природного кондиціонування".Циркуляція повітря в дерев'яному будинку відбувається природним чином.Будинок, що називається, дихає. А це безпосередньо впливає на здоров'я домочадців - якщо в будинку легко дихається, це відчувається відразу.

 

Зруби будинків з колоди самі по собі унікальні. Наприклад, внутрішня обробка такого будинку порою зайва.Рублені стіни рубаного будинку виглядають природно і автентично самі по собі.Багато господарів навіть відмовляються ліцевать їх. сруб в чашуКрім того, зруби з колоди володіє високим теплоізоляційним потенціалом.Теплопровідність дерева нижче, ніж у цегли в 3-4 рази, і в 5 разів нижче бетону.Така властивість деревини дозволяє користуватися для зведення будинків колодами в діаметрі не перевищують 10 дюймів.На півночі такі дерев'яні будинки з колоди будуть захищати свого господаря від лютої холоднечі, а в південних районах, навпаки, стримувати зайву жару.В зимовий дерев'яні dOmah із журналу спека, і літо вдома Зруби pridaût Холод комфорт.

 

сруб в лапуЄ два типи osnovnykh rubki srubov - в Лапу, коли журнал opilivaûtsâ Для подальшого кутом до 90 градусів, і в склянці, коли koncy Brevent виходять на торцеві стінки.Останній тип вважається класичним, а перший - більш сучасним.

           
В чашу В лапу
 

Зруби будинків з Костроми - це гордість нашої компанії.Будівництво будинків з колоди здійснюється нашими фахівцями, як за власними проектами, так і за проектами замовника.Ви завжди можете вибрати вподобаний Вам проект і зробити замовлення прямо з сайту.

 

Перший етап будівництва зрубу будинку, званий зачисткою або окорке, майстри нашої компанії виробляють вручну - сокирою або електрорубанком.По закінченні колоду виглядає так, ніби його оциліндрованнимі, не порушивши при цьому захисного шару.Найчастіше окорке роблять буквально перед самою рубкою зрубу, досягаючи таким чином максимально щільного прилягання колод один до одного.

Возможно, вам понравится
Як побудувати & quot; ДІМ & quot;
Як побудувати & quot; ДІМ & quot;
Будинок з оциліндрованих колод
Будинок з оциліндрованих колод
Як будувати будинок з колоди №2 (Чаша)
Як будувати будинок з колоди №2 (Чаша)

Троє в ямі, не рахуючи грабель & Nbsp; & mdash; & NBSP; Runners.ru
"Нікуди взимку їздити не треба - вдома є всі умови для тренувань" - сказав нам Федоров, показуючи свій спортивний будинок.Тут же льодовий палац, ... Леонід Леонідович мені навіть показав відео з моїм стрибком, і це виглядало ... ну не так несамовито, як я думав.До того ж він відразу ..

Interbrigada. Два-лезо воїн & Nbsp; & mdash; & NBSP; Південний федеральний
Він буде poznakomil з ким sosluživcem Graff і командир підрозділу - Brevno.Граф - донеччанин, Колода родом з Казані. Зустрілися і поспілкувалися ми всі, як це не символічно, в сербському ресторані в центрі міста.- Ми в Сербії воювали ..

Похожие страницы