Навигация+ 

Будівництво Будинки з Колоди Відео

Чи так хороші будинки з оциліндрованих колод?

Так ли хороши дома из оцилиндрованного бревна? Отзывы форумчан. Інформація, опублікована на офіційних сайтах компаній з будівництва або продажу будинків, у покупця, як правило, не викликає довіру.Люди воліють шукати відгуки і коментарі на всякого роду будівельних форумах від конкретних людей.Якщо проаналізувати велику частину повідомлень, що стосуються будівництва будинку з оциліндрованих колод, недоліки можна виділити наступні: пожежонебезпека, збільшення термінів будівництва через усадки, малий термін служби.Чи праві форумчани?

 

Огнезащита дома из оцилиндрованного бревна Дерев'яні будинки знаходяться зараз на черговому піку популярності і це цілком виправдано, адже все одно простіше, надійніше і екологічніше деревини матеріалів ще не придумано.А вже, якщо брати вартість будівництва будинку, то на одному з перших місць по дешевизні, стоять будинки з оциліндрованих дерева.Який матеріал вибрати для будівництва вирішує, звичайно ж, господар, але хочеться докладніше зупинитися саме на такій деревині.Аналізуючи коментарі на різних форумах, випливають деякі недоліки даного матеріалу.

 

відсутність Будинок ocilindrovannogo břevno

 

1-йПожежонебезпека.

 

2. Збільшення термінів будівництва через усадки.

 

3. Менший термін служби, ніж у будівлі з цегли або необробленого дерева.

 

4. Будинок з оциліндрованих колод холодний.

 

Пожежонебезпека оциліндрованих колод

 

Про пожежонебезпека можна сказати, що не горить лише камінь, а один із способів вогнезахисту деревини зменшує ризик загоряння.

Похожие страницы