Навигация+ 

​Як зробити барну стійку з дерева?

Опубликовано Ноябрь 22, 2018 – 12:21

У колишні часи барними стійками користувалися тільки за своїм призначенням. Ними були обладнані питні заклади, за такими стійками люди проводили свій час, випивали і закушували. Минув час, саме різне обладнання для ресторану перекочувало в кухонне приміщення. Даний елемент є дуже зручним, в ньому з'явилося безліч різних змін.

У сучасних барних стійок конструкції можуть бути самими різними. Є відмінності за дизайнерським, стилістичному рішенню. Відрізняються стійки, крім усього іншого, за функціональним призначенням.

Чим користуватися?

Мэри Поппинс возвращается смотреть онлайн без регистрации прямо сейчас.

Не доводиться сумніватися в тому, що ексклюзивні дерев'яні стійки, виконані самостійно, здатні по-справжньому прикрасити простір житлових приміщень. Щоб зробити стійку, треба скористатися:

пилкою;

електродрилем;

лобзиком;

рубанком.

Перш за все треба вибрати розміри вироби. Саме від цього буде залежати, якими габаритами будуть дотримуватися усі деталі.

робимо стійку

Щоб зробити стійку, габарити якої складають 100 сантиметрів в довжину, 30 сантиметрів у ширину, 120 сантиметрів у висоту, треба запастися певними матеріалами. Габарити: основи - 100х30 сантиметрів, стільниці - 100х30 сантиметрів, полки - 95х25 сантиметрів, двох стінок збоку - 120х30 сантиметрів, однієї стінки ззаду - 120х100 сантиметрів. З'єднання стінок здійснюється таким чином, щоб забезпечити утворення на стиках прямого кута. Меблевики кажуть, що робити це обов'язково треба за допомогою клею і шурупів. Це потрібно для підвищення міцності виробу.

Після цього даний виріб фіксується на стільницю і основу. При цьому теж застосовується клейовий склад з шурупами. Для збільшення жорсткості конструкції можна використовувати внутрішні стійки, для виготовлення яких застосовуються прості бруски з дерева. Потім треба встановити внутрішню барну полку. Дана конструкція може залишитися в звичайному вигляді, але є також варіант з лакуванням поверхонь. Сучасне обладнання для фаст фуду може бути дуже різним. Багато елементів, як нескладно здогадатися, можна робити і самостійно.

Похожие страницы