Навигация+ 

Якщо ви замислюєтеся придбати будинок з бруса

Опубликовано Сентябрь 26, 2017 – 14:34

 

Першими будинками, які знаходили вчені, були примітивні курені зі шкір і гілок. З настанням кам'яного віку, коли у людини з'явилися більш різноманітні знаряддя праці, в хід пішли камінь, саморобний цегла, глина і, звичайно ж, дерево.

Дерев'яні житла на палях захищали наших предків від спеки і повеней, від набігів ворожих племен. Минуло багато століть, але і зараз деревина - бажаний матеріал для будівництва. В основному для будівель використовують брус - оброблений дерев'яний матеріал стандартних розмірів. Будівництво будинків з бруса - відмінне рішення, адже в ньому завжди тепло і затишно, а саме повітря будинку наповнений легким лісовим ароматом.

Якщо ви замислюєтеся придбати будинок з бруса, то слід врахувати кілька факторів. Ви можете купити готовий будинок з бруса або побудувати своїми руками. Несподіваним рішенням для вас послужить те, що готові будинки з бруса можна легко перевозити. Від вас буде потрібно зведення надійного фундаменту, а фахівці швидко привезуть і зберуть ваше житло. Оскільки проекти таких будинків типові, то і робота по внесенню в базовий проект невеликих змін обійдеться вам значно дешевше. Ціна готового будинку з бруса формується з різних факторів: тут і ціна на будматеріали, і обсяг майбутньої будови. Ці моменти обговорюються на попередньому етапі. Якість деревини - теж важливий фактор, який потрібно враховувати при замовленні готового житла.

Якщо ж готові проекти вам не цікаві, приготуйтеся до процесу розробки проекту, його погодження в дозвільних службах. Після цього обговорюють етапи зведення будівлі, сорт і кількість будівельних матеріалів, плановану поверховість будинку, конструкцію фасаду та інше. Будинки з бруса зазвичай будують з ялини, сосни - вони багаті смолами, тому будинки з хвойного бруса живуть дуже довго. 

Ретельно вибирають і вид бруса - клеєний , цілісний , профільований або оциліндрованої колоди. Ці матеріали відрізняються за технологією виготовлення, за ціною і довговічності. Багато фірм рекомендують вибрати клеєний брус - при всіх характеристиках цілісного дерева, коштує він дешевше і служить довше. Монолітний фундамент - основа майбутнього будинку, найбільш витратна частина будівництва. Будинок же зводиться швидко, методом повенцовой укладання, із застосуванням норвезької, російської або шведської технологій.

Давно хотите свою уютную квартиру? У Вас есит шанс осуществить свою мечту, акция на покупку квартиры в жк малахит сделает ам ближе к мечте.

Сучасні методи будівництва дозволяють швидко побудувати будинок з бруса. Баня, сауна, дачні садиба або житловий будинок - брус як будівельний матеріал нічим вас не розчарує, здивує комфортністю і простотою, прослужить вам довгі роки.

Похожие страницы