Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків Каркасних

Каркасные дома для постоянного проживания

Строительство коттеджей из

Каркасне домобудівництво вперше з'явилося в Скандинавії і в деяких країнах Європи більше п'яти століть тому.За каркасною технологією в той час зводилися цілі квартали, селища і навіть міста.

 

Каркасні дерев'яні будинки сьогодні - це оптимальне поєднання доступності та екологічності.Унікальна технологія зведення забезпечує максимально швидке будівництво в повній відповідності з діючими стандартами якості і безпеки.

 

Каркасні дерев'яні будинки:  
Термін будівництва: від двох тижнів до двох місяців  
 

 • недорогий в обслуговуванні. Так, на опалення каркасного дерев'яного будинку йде в 7 разів менше коштів, ніж на обігрів цегляного.Каркасні будинки відмінно зберігають тепло, забезпечуючи тим самим додаткове ресурсозбереження.
 •  
 • Довговічні й пожежобезпечні, а тому будівництво таких будівель - це ще й вигідне вкладення грошових коштів.Таким чином, переваги їх незаперечні.
 •    

  Технологія будівництва

   

  Основу каркасного будинку складає дерев'яний каркас, що складається з великої кількості брусків 100х32 або 150х32, простору між якими заповнюються високотехнологічним утеплювачем (мінеральною ватою на базальтової основі).Поверх укладаються спеціальні матеріали для оздоблення. Стіни каркасних будинків виконані з вагонки; можуть також обшиватися сайдингом, т.е. виготовляються по типу «сендвіч».

  Возможно, вам понравится
  Строительство домов
  Строительство домов
  Строительство каркасных домов
  Строительство каркасных домов
  Строительство деревянных домов
  Строительство деревянных домов

  Как древние племена строили дома  —  Московский комсомолец
  Не менее важной основой первобытного выживания еще с эпохи позднего палеолита стало и то, что древние научились строить для себя теплые дома.

  Похожие страницы