Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків в Астрахані

Зруби в Астрахані!

Ми робимо все, щоб

Зруб будинку від компанії «ВолгаСтройДом» - це дерев'яні будинки, побудовані з любов'ю!

 

Сьогодні все більша кількість людей замислюються про екологію не тільки навколишньому їх середовища: повітря, землі, води, але також і про екологічну безпеку власного житла.До того ж, кожен власник будинку хоче, щоб це було не просто будова, призначене для комфортного проведення часу, а сучасне житло, зігріваючий душу і тіло.

 

Дерев'яні домобудівництво від компанії «ВолгаСтройДом» - це зруб будинку, ресторану, зруб лазні, більярдні з зрубу в Астрахані по індивідуальних проектах з екологічно чистої деревини.

 

Чому обирають

 

Товсті стіни зрубу немов дихають, наповнюючи кожного мешканця будинку свіжим повітрям і заряджаючи енергією.Ще нашими предками було відмічено, що дерев'яні будинки захищають тих, хто в них живе від напастей і хвороб, знімають роздратування і втому.

 

Не випадково з давніх часів по всій території сучасної Росії для будівництва будинків використовують дерево.Вибираючи для будівництва зрубу в Астрахані компанію «ВолгаСтройДом», ви вибираєте радість, тепло, затишок, які будуть оточувати вас багато років.У спеку в дерев'яному будинку завжди прохолодно, а в найлютіший мороз - тепло.

 

Як ми будуємо будинки і що використовуємо для Srubu додому?

 

Фахівці компанії "VolgaStrojDom» stroât дерев'яні будинки в Астрахані, використовуючи старовинні, proverennye Vremenem оплати, немає dopolnennye сучасні технології.

 

Як і раніше, зруби будуються з деревини хвойної породи - сосни зимової рубки, однак застосування попередньої оциліндровки колод і обробка їх спеціальними захисними розчинами надають готовим будинкам якесь витонченість, легкість і, разом з тим, надійність, безпека.

 

Зруб в Астрахані в «ВолгаСтройДом» - це приваблива ціна!

 

Звернувшись в компанію «ВолгаСтройДом» - лідер дерев'яного домобудівництва на Півдні Росії, ви отримаєте дерев'яний будинок своєї мрії за розумною вартістю.

Возможно, вам понравится
Podzhogi в Astrahani.3gp
Podzhogi в Astrahani.3gp
Будівництво будинків з
Будівництво будинків з
Будівництво будинків по
Будівництво будинків по

Суд зняв звинувачення з "Femen" в псуванні дзвонів собору Паризької Богоматері і оштрафував охоронців, які затримали феміністок & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтерфакс-Релігія
По традиції poluobnažennye дівчата прийшли в собор і NACA бити в дзвін з дерев'яною палицями, vykrikivaâ "Papy більш чисту", "Poka-Poka.. Однак активістки заявили, що попередньо обмотали дерев'яні палиці м'якою тканиною і тому не могли пошкодити дзвін.

Каки Секрети "нести" Домашній покупець Губіна? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
В червні 1897 року в Астрахані бізнесмен отримав дозвіл на будівництво svoej садибу на проектах К.К. Домонтовича. Тільки в 1902 будівництво було закінчено і будинок постав перед городянами в тому вигляді, в якому можна споглядати його і донині.

Риба, лотоса і Орда & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комерсант Додатки
у висоту вона сягає 20-40 м, а барель обсяг uvelichivaetsya ВДУ життя дерева.Найбільше дерево тут 13 м в обхваті. Порівняно недавно ... ставши одними з найпотужніших військово-інженерних споруд століття.

Похожие страницы