Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків в Ізраїлі

Як ми будували дерев'яний будинок в Ізраїлі

Зовсім недавно ми відкрили наше представництво в Ізраїлі.І розповіли про наш перший проект в цій теплій країні. Отже, контейнер прибув з порту Хайфа на місце будівництва.Дерев'яні будинки в Ізраїлі зустрічаються рідко, тому місцеві жителі були дуже щасливі побачити оциліндрованої колоди для майбутнього будиночка.Всі елементи прибутку в відмінному стані, так як спочатку використовувалося сухе оциліндрованої колоди, оброблене спеціальним антисептиком.

 

Замовник вибрав економічний варіант складання дерев'яного будинку - шеф-монтаж під керівництвом нашого фахівця.Це означає, що інженер компанії Rumax буде повністю керувати будівництвом дерев'яного будинку, а місцеві хлопці будуть допомагати фізично.Дуже важливо при розвантажуванні сортувати всі деталі відповідно до документацією.Коли всі деталі розкладені по осях, зборка йде набагато швидше.

 

Фундамент для дерев'яного будинку був виготовлений заздалегідь.Перед початком зборки зрубу, потрібно виконати гідроізоляцію фундаменту, а так же укласти підкладкову дошку.

 

Погода чудова, перший вінець покладений. Все йде за планом. Всі елементи будинку з колоди збираються на дерев'яні нагеля.

 

Уже через тиждень, зруб дерев'яного будинку був повністю зведений.Наша дружна команда приступила до монтажу кроквяної системи.

 

Поруч з об'єктом знаходиться дивовижне місце - озеро Кінерет (Галілейське море).Саме по цьому озеру ходив Ісус Христос, і рибалили апостоли Петро та Андрій.

 

тим часом, на даху провів вкладені uteplitel '.

 

купола smontirovali pesčanuû-цементні черепиці.З нею будинок виглядає дуже яскраво і цікаво. Особливо, на тлі яблучного саду.

 

Ось таким красивим вийшов наш перший дерев'яний будинок в Ізраїлі - гостинній країні Близького Сходу.Ми раді повертатися сюди знову і знову. Після закінчення будівництва було підписано угоду про поставку ще 5 проектів.Ласкаво просимо в світ дерев'яних будинків Rumax!

Похожие страницы