Навигация+ 

Будівництво дерев'яних будинків з Гаражем

Одноэтажные дома из клееного бруса

проект дома

Будівництво фінського будинку починається з вирішення непростого питання: Скільки поверхів матиме майбутній дерев'яний будинок з бруса?  
Тут немає одного вірної відповіді, у кожного є свої думки на цей рахунок.

 

Деякі люди вважають, що тільки одноповерхові будинки з бруса дозволяють повною мірою відчути єдність з природою.Адже, наприклад, влітку вікна вашого фінського будинку завжди будуть в тіні дерев навколишнього саду і, простягнувши руку, ви легко зможете зірвати стиглий і соковитий плід.Крім того, одноповерхові дерев'яні будинки повністю зливаються з навколишнім оточенням - це дарує незабутнє відчуття спокою і безтурботності.
Якщо грамотно оформити інтер'єр, то буде важко сказати, де ж в точності закінчується будинок і починається сад.Всі деталі гармонійно складаються в мозаїку загальної композиції.

 

Але перш ніж приймати остаточне рішення про поверховості будинку з клеєного бруса, варто розглянути і оцінити всі плюси і мінуси проектів одноповерхових будинків.

 

Переваги одноповерхових будинків з бруса

 
     
  1. Простота конструкції.Одноповерхові будинки з бруса будуються легше і швидше. Крім того, їх легше обслуговувати і ремонтувати, оскільки для цих цілей немає потреби застосовувати будівельні ліси.
  2.  
  3. Вартість побудови другого поверху будинку з клеєного бруса зазвичай вище, ніж першого. Це легко пояснити: не так вже й легко піднімати матеріали на другий поверх, це вимагає використання спеціальної техніки.
  4.  
  5. Відсутність сходів. Особливо зручно це для літніх людей.Крім того, розташування всіх жільцоводноетажного будинку з клеєного бруса на одному рівні об'єднає їх, змусить відчувати єдиною компанією.Це дуже важливо для сімей з дітьми: останні не будуть відчувати, що батьки «відгородилися» від них сходами на другий поверх.І життя в новенькому фінському будинку буде щасливою і безтурботною
  6.  
  7. Просте утеплення та догляд.Наприклад, протечка даху одноповерхового будинку з мансардою може стати справжнім головним болем.Вам доведеться виносити меблі, розбирати красивий стелю, ліквідувати текти, а потім відновлювати все назад.
Возможно, вам понравится
Дом из пеноблоков с гаражом
Дом из пеноблоков с гаражом
Строительство деревянных домов
Строительство деревянных домов

Днем Грозний нагадує Стамбул, а вночі - Дубай & Nbsp; & mdash; & NBSP; Kavpolit
По дорозі помітив технічний директор povsudu IDET aktivnoi будівництво mnogokvartirnyh не тільки вдома, але і майбутніх підприємств - Інвестори vkladyvaût тут гроші, витрачені без ризику.У всякому .. У нас йде хороша профілактична робота, тому люди рідко порушують закон.Те, чого ....

На Алтаї завершується будівництво моста в село Клепікова & Nbsp; & mdash; & NBSP; Amic.ru
Як soobŝili в прес-службі Головного управління будівництва, транспорту, житлово-kommunal'nogo і dorožnogo господарства Алтайського краю, dDerevânnyj найбільш довга порядку 90 метрів був повністю зруйнований повінь.Спорудження ..

Похожие страницы